Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám rám haragszik, mert...

Apám rám haragszik, mert összegraffiztizték a házunkat:S Szerinte az én barátaim voltak. Hogy győzhetném meg róla, hogy ez hülyeség mi nem szoktunk rajzolni?

Figyelt kérdés

Nem szereti őket,mert káromkodnak -.-

Csak ennyi rossz van bennük...


A másik kérdésem,hogy szimplán szedjük le a grafiitit vagy jelentsük fel vkit mint ismeretlent,aztán ha megtalálom ki volt,már tudom jelenti,hogy nekünk is okozott kárt?

Sztem meg lehet találni,mert az egész kerületben mindenhova ő rajzol :S És sokba kerül a leszedés..


2012. máj. 5. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha ezt apukádtól megkérdezed, már bizonyítottad is, hogy nem a haverjaid voltak, ha meg mégis akkor meg te nem tudtál róla. Beszélgess apuddal többet, hogy ne higgy azt, hogy már nem ismer téged, meg hogy tudja, hogy attól, hogy a barátaid csúnyán beszélnek, te még jó gyerek vagy :). Amúgy én simán felnyomnám a falfirkászokat, baromira gusztustalan dolog más otthonában kárt tenni.
2012. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Készítsetek fényképet róla, hogy miután leszedtétek legyen bizonyíték, és be lehessen azonosítani a tettest. Van is egy újfajta eljárás, aminek a segítségével, ha elkaptak valakit és azonosították a védjegyét, az összes firkát rábizonyítják, ami hozzá köthető. Meg kell szívatni őket, mert úgy viselkednek, mint az állatok, nem lehet ezt annyiban hagyni. A barátaidnak meg tudod mondani, hogy ne káromkodjanak. Ha nem tudod, akkor nem a barátaid.
2012. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!