Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmet elő lehet hozni?...

A szerelmet elő lehet hozni? Hogyan lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés

Igen komoly "kérő" érkezett a családba. Nekem külsőre tetszik, már sokat beszélgettem vele, az értékrendünk is hasonló, mindenben jól kijövünk.


Egyetlen egy dolog van, ami más. Ő nagyon extrán szeret engem, rám zúdítja töményen az érzelmeit. Ez mutatkozik mind tettekben, mind szavakban (ami pozitív), de így én teljesen esélytelen vagyok bármilyen nemű kezdeményezésben is, mert ő már megelőz benne. Nos, szerintem meg az ilyen dolgok oda-vissza is mennek. Ő mindig megelőz. Itt teljesen apró dolgokra is lehet gondolni, hogy pl. én meg akarom ölelni vagy csókolni, ő már meg is tette.


Nekem ő nagyon szimpatikus (kb 2 hete vagyunk együtt), de még olyan szerelmet nem érzek és ez nekem furcsa rajtam, mert én azért ilyenkor már érezni szoktam afféle bizsergést a másik felé. Néha érzem azt, hogy hiányzik, amikor nincs itt, de amikor meg együtt vagyunk, akkor kicsit elfáradok tőle.



Hogyan kezeljem ezt a helyzetet és magamat?


A családomnak ő nagyon szimpatikus és nekem is.


én 27 L ő 35 F



2012. júl. 23. 16:52
 1/3 A kérdező kommentje:

Az előtte levő kapcsolatom 1,5 évig tartott. Ott meg pont a kemény ellenkezője volt. Semmilyen érzelmet, romantikát nem mutatott magából, csak úgy volt mint egy tuja. Emiatt is lett vége, mert semmit se csinált, nem ölelt meg nem mondta, hogy szeret stb.stb.


Lehet, hogy most nekem új ez a normál ember ezek után és csak én tartom soknak? Ezen is elgondolkodtam már, viszont volt már több kapcsolatom is, de eddig most ő a legextrémebb ebben a helyzetben, mert ő nagyon durván csinálja ezeket. Iszonyatosan szeret (ami persze jó) csak hogy hogyan hozzam ki magamból én is, hogy végre én is az ő szintjére alakuljak?!

2012. júl. 23. 17:02
 2/3 anonim ***** válasza:
a szerelem nem "kihozás, előhozás" kérdése, az vagy jön vagy nem jön. A Te részedről nincs még szerelem, de még jöhet, hogy mitől? inkább ez lehet a kérdés.
2012. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát, még kialakulhat, de az alapján amit írtál, nem sok esélyét látom. Legalábbis az én szerelemhez való hozzáállásom úgy néz ki, hogy előbb bizsergés, és aztán a csók. Nem csókolgatom azt akitől nem bizsergek, annak semmi értelme.
2012. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!