Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Most járok egy sráccal kb egy hónapja ö már szerelmes meg minden de énn még nem érzem azt a nagyon erös szerelmet inkább csak szeretett és ez engem zavar

Figyelt kérdés
szerintetek ez meg fog változni szakitcsak vele?mondjuk nem szeretnék vele szakitani mivel szeretek vele lenni meg minden csak néha olyan rossz érzésem van e miatt
2011. máj. 23. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szakitccsá igen és vegyél nyelvtanleckét, hogy csak minden 2. szavad legyen hibás
2011. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
bunkózzál máshol...ez meg nem helyes irási verseny tuttomal ..
2011. máj. 23. 22:12
 3/14 anonim válasza:
Ha érzel iránta valamit akkor legyél vele de ha nem érzel semmit akkor hagyd ott mert amint írtad már szerelmes a srác és ne álltatsd tovább.
2011. máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ebben igazad van teljesen ...de szeretem öt de még nem vagyok bele zugva ...
2011. máj. 23. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért kéne szakítanod?Ha szeretsz vele lenni akkor várj még!Én 1 év után lettem szerelmes az exembe és 3 évig voltunk együtt!:)

A leendő férjemmel másfél éve vagyok együtt és kb 5 hónap után éreztem biztosan hogy ő az aki kell!Ma már nem adnám semmiért!:)

2011. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18/L...és több éve ismerem már és nagyon joban voltunk mindig csak még most jöttünnk össze ..
2011. máj. 24. 20:55
 7/14 A kérdező kommentje:
szakitani nem akarnák csak hátt fura érzés h nnem ugyanazt érzem mint ö vagyis még nem ugyanazt :/
2011. máj. 24. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
igazából ezt csak te tudhatod. velem is emiatt szakítottak rövid idő után a legutóbb. nem tudom hibáztatni a lányt, de azért adhatott volna több időt nekünk, hogy kialakulhasson valami szorosabb kötelék közöttünk.
2011. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és te még gondolom szeretted???az nem lehetett jooo.mennyi ideig voltatok eggyüt???
2011. máj. 26. 22:03
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, még szerettem. nem volt egy hónap. csak annyit mondott, hogy úgy érzi, nem fogja tudni irántam azt érezni, amit én ő iránta. legalább is ezt mondta, de lehet, hogy más oka volt.
2011. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!