Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki...

Létezik olyan férfi, aki házasság után nem lép félre legalább egyszer?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Létezik.
2012. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Kérdés lezárva :)
2012. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és honnan tudod,hogy létezik?
2012. júl. 24. 09:46
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Unom már az ilyen kérdéseket.


Én is felteszek egy hasonlót: létezik olyan nő, akinek bejönnek a rendes férfiak? vagy mind az übermacsót keresik, aki veri és megalázza őket?


Bizonyítsd be, hogy létezik ilyen nő, mert én rendes srác vagyok és ezért messziről is kerülnek a nők...

2012. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Létezik.


Én is kérdezek: Létezik olyan nő, aki nem folyton önmagával van elfoglalva és ezzel nem ássa alá a kapcsolatát?


29/L

2012. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

“és honnan tudod, hogy létezik”.


Vannak rövid életű férfiak.


Na jó, ez csak vicc volt.

2012. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Onnan tudom, hogy 53 évesen 28 év házassággal és 3 gyermekkel a hátam mögött én is ilyen vagyok. Bár tény, hogy én már az idősebb korosztályba tartozom, akik körében nem volt akkora divat a házasságtörés, mint a mostani generációnál.
2012. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Pár nap alatt a 3. ilyen kérdés...


Hogyne létezne. Hogy honnan tudom? Rengeteg férfi van, mind-mind különböző értékrenddel. Létezhetetlen, hogy ne legyenek olyan férfiak, akiknek egy félrekufirc nem ér annyit, hogy tönkretegyék a házasságukat. Tartás kérdése. Éppúgy, mint a nőknél. Sokszor leírtam már, most is: nem nők és férfiak vannak, hanem emberek.

2012. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Utolsónál a pont! :)
2012. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi a rákért ne létezne? Azért, mert ezeknek a fickóknak a felesége nem tesz fel kérdéseket gyk-n, illetve nem panaszkodik semmilyen fórumon? Nincs nekik miért, azért nem teszik.


Mellesleg ugyanez a kérdés a másik oldalról: létezik olyan nő, aki akkor is kívánja szexet, ha éppen elmúlt az első nagy méhecskés szerelmi hullám és ráadásul nincs is elmosogatva? Létezik bizony, mint ahogy hűséges pasi is (és szerintem a két típus együtt jár).


Amúgy félre ne értsen senki, én elítélem a csalfa férfiakat, csak a másik oldalra is világítottam picit.

2012. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!