Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 év korkülönbség nagyon sok...

17 év korkülönbség nagyon sok egy pár között és nem lehet belőle komolyabb kapcsolat? Lány 23 fiú (férfi) 40.

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 09:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez irtó gáz és biztos,hogy nem fog sokáig működni. Én 23 vagyok az apukám pedig 44!
2012. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%

Persze hogy lehet belőle komoly kapcsolat ha akarjátok.

Az én férjem 18-al idősebb. Mindig is az ilyen férfiak vonzottak még most is. A merevedési zavarokra meg azt tudom mondani, hogy manapság már mindent meg lehet oldani ezt is ha van rá hajlandóság.

2012. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
21%

ebben a korban még nagyon sok.

anyukám 40 éves volt, mikor egy nála 18 évvel idősebb férfival egymásba szerettek. 10 éve vannak együtt, persze konfliktusok néhol akadnak, de mivel nagyjából hasonló életszakaszban találkoztak, ezért működik a dolog. a pasi lányával egyidős vagyok, szóval vannak közös témáik :)


én személy szerint nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, max valami könnyű kaland jelleggel, mert tudom, hogy hosszú távon működésképtelen.

2012. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Még nem tart sehol a kapcsolat és nem is valószínű, hogy tartani fog.

2012. júl. 25. 12:09
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Apakomplekszus sokaknál ez.. Remélem meggondolod magad, nem éri meg. Max alkalmi ha van kedved.
2012. aug. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

nekem is volt ilyesmi kapcsolatom. A helyzet az, hogy egy ideig tök jó volt, de hiába hülyén hangzik kinőttem a pasast. Én még fiatal lány voltam, amikor összejöttünk megfelelt, ő mint 40es férfi már nem változott, olyan volt mindig amilyen, én meg még fejlődtem minden tekintetben és rájöttem, hogy hát nekem ez a pasas már kevés és nem felel meg ezért tovább léptem.


Sok mindent tanultam a kapcsolatban, nem volt felesleges, de azt mondom ezek többnyire halálra vannak ítélve.

2012. aug. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
48%
Nálunk is ez a helyzet. Én 18 évvel vagyok idősebb a barátnőmnél 41/23 és már 6 éve együtt vagyunk. És jól megvagyunk egymással, pedig sokban különbözünk egymástól.
2012. aug. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vagyok. Nem igazán értem miért kellett ilyen csúnyán lepontozni. Apakomplekszust nem bántásnak szántam létező jelenség, nekem volt barátnőmnek volt ilyen, be is vallotta, még pszichológus is mondta is megállapította nála, elment beszélgetésre. Nem tudott velem maradni, mert túl fiatal voltam neki(4 évvel voltam idősebb mint ő) 40-es férfiakhoz vonzódik.


Az egyéb okokat többen kifejtették korábban mivel jár egy ilyen nagy korkülönbség a egyik félnek sem érdemes belekezdenie, mert idővel sérülni fognak. ÉS ezzel nem akartam rossz májú lenni, tényleg nem, még azt mondom lehetnek együtt boldogak akár a férfi élete végéig is, de akkor meg az ott marad a feleség 40-50 évesen özvegynek.

2012. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon régi a kérdés, de valamit javítanék. Nem tudom ti hol tanultok pszichológiát, de az apakomplexus nem a korkülönbséget jelenti. Azt jelenti ha egy nő ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkező férfit választ magának mint amilyen tulajdonságai az apjának vannak. Van pozitív apakomplexus és negatív. Gondolom ezt nem kell levezetni miért...
2021. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!