Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a felnőttek is...

Szerintetek a felnőttek is hisztiznek? Ilyenkor hogyan viselkednek?

Figyelt kérdés

Amikor 21 voltam, akkor valamiben nem értettem egyet anyukám álláspontjával. Határozott hangon vitáztam vele. Ő meg így reagált: Ne hisztizzek!

Gondolom, hogy ez a reakció reflexből jött nála - mert ellenkezős gyerek voltam, de csak néha gurultam be. Igazából még földre sem vetettem magam.

Veletek történt ilyen, vagy hasonló eset?



2012. jún. 22. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hisztiznek, néha még jobban, mint a gyerekek.
2012. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Antimod ***** válasza:
100%
Hajjaj. Van, aki állandóan hisztizik.
2012. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én egy húzós nap után a melóhelyen szoktam nyűgös lenni, meg nyúzott, vagy "azokon" a napokon kicsit nyomibb vagyok akkor rögtön ezt mondja ezt a Párom, hogy hisztis vagyok =) Szerintem ez a legegyszerűbb kifejezés, ezért használják annyi mindenre. Pedig én neeem is vaaaagyok aaaaaz... :-)
2012. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallanád az anyámat néha... :)
2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyire....kedvencem az, amikor sértődött hangon, sértődött arccal azt mondja valaki: "Semmi bajom, semmi! Tényleg, semmi bajom" - és becsapja az ajtót, vagy nagy gesztusokkal kísérve elvonul. Ez a nagybetűs HISZTI. Nekem női rokonaim, ismerőseim tipikusan így csinálnak néha, pl. anyu vagy egynémely barátnő :) És anyós persze :)

Férjem csak teátrális mozdulatokkal, kezét kitárva mondogatja ha vitázunk: "Iiiigazad vaaan, iiigazad vaaaan..." és elvonul a másik szobába.


Ilyen gyerkőcös hisztikkel soha nem tudtam mit kezdeni, mindig elröhögtem magam rajtuk. Én nem szeretek így viselkedni, én inkább megbeszélném a problémát, de akival nem lehet, azzal nem lehet. Hisztire nincs orvosság, csak a tasli vagy a hideg víz, de ez ugyebár annál nem járható út, aki már nem ötéves vagy kamasz.

2012. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hísztis díva XD
2012. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

esküszöm rosszabbak mint a gyermekekXD

főleg hogy felnőtt fejjel ezt teszik

2012. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a párom a hisztis(férjem)Ha valami nem tetszik neki csapkodja a szekrényajtót,tök vicces amúgy,mert én soha nem hisztiztem.Kicsi koromban apám belémnevelte hogy nincs hiszti.

Ha pl nem ir a golyóstoll akkor földhöz vágja,ez nálam már hiszti(a gyerekem ugyanezt csinálja ha nem müködik valami,csak ő 2,5éves)

2012. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván nem vágják magukat a földhöz és sírni sem kezdenek. Hangoztatják a saját igazukat, de közben hallgatják meg a másik érvelését, véleményét, kiabálnak. Ész érveket nem ismernek, érzelmi zsarolással próbálkoznak. Rengeteg felnőtt hisztizik, van mikor én is. Olyankor a férjem rám szól, hogy: Ne hisztizzek
2012. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* mármint nem hallgatják meg
2012. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!