Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni a férfi...

Hogyan lehet kezelni a férfi hisztit?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá jobb szót mondani csak azt hogy az én pasim ilyen. Hisztis. Ha valami nem úgy van, hogy ő akarja, akkor vagy megsértődik mint egy gyerek, és órákon át, néha 2 napig nem lehet hozzászólni, felesleges is, mert nem válaszol, és fapofát vág, csak a külső világra reagál pozitívan Pl: tv. A másik jellemző magatartása, hogy mond valami olyat, amivel megbánt, mert direkt durván szól. Vagy rám teszi a telefont. Mindig épp a hangulatának megfelelően reagál.

2012. júl. 6. 20:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Én elfenekelném.A gyerekeknél ezt teszik a szülők,amikor hisztis.Legalábbis az én időmben.
2012. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

ha ez ennyire zavar mért vagy még vele?


mert félsz az egyedülléttől?

2012. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Közölni kell vele, hogy te nő vagy, de nem az anyukája. Ezért keresel magad mellé egy férfit.
2012. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Én lekevernék neki egy csárdás nyaklevest, a cuccait meg kib@sznám az utcára. Rühellem az ilyen embereket.
2012. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
Én otthagynám. Az ilyesmi nyilván hamar kiderül, szóval bele sem szeretnék ilyen primitív viselkedésű valakibe.
2012. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

Így jártam anyátokkal módra.

-leveszem a felsőm

-amikor elkezd hisztizni kisétálok a szobából

2012. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Kit érdekel,hogy ti összejönnétek e egy ilyen emberrel?

Hagyja el a párját mert az sértődékeny?A ti párotok biztos tökéletes és semmi rossz tulajdonsága nincs.

Én nem tudom mit lehetne tenni de legalább nem szólok hozzá hülyeséget!

2012. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Hát bizony ,aki keménynek gondol egy női hisztit az nem látott még férfi hisztit.
2012. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi 20:40-es!

Én sem gondolnám elhagyni a páromat, apróbb hibái miatt, amik igaz idegesítőek, de ezer meg egy más területen számomra tökéletes.

Biztos nem tudnak normális választ adni, ezért írnak hü*yeségeket :S

Érdemes volt kérdést kiírni.

2012. júl. 6. 20:47
 10/27 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a nőit: szexszel.
2012. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!