Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok (férfi) nagyon...

A párotok (férfi) nagyon anyás felnőtt létére is? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Nézd a pozitív oldalát! Annak is megvan az előnye, ha egy pasi 30 évesen még mindig az anyja főztjét akarja enni, és nem neked kell fél napot a konyhában tölteni. ;)
2012. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg több barátnőm is van, akik egyszerűen beköltöztek a pasijuk/férjük mellé a Mama Hotelbe, mert imádott párjukat képtelenség kilőni onnan. Megvan annak is a varázsa, amikor az ember felnőttként is gyerek maradhat egy családban, feleségként sem az ő vállára hárulnak a háztartás gondjai.
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ilyet már nem nagyon lehet kezelni az ilyen sose szakad le az anyjáról ha eddig nem tette.


A nagy kérdés inkább az, hogy a kedves mama milyen és neked milyen a viszonyod vele.

Mert ha rendes és jó fej akkor még kibírható a helyzet.

2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen férfival nem jövök össze.
2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem... néha még a telefont se veszi fel neki, mert nincs kedve hozzá. Meg 1-2 évente találkoznak csak. Mondjuk nem az anyák gyöngyéről van szó mielőtt valaki nekem esne.
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Viszont az apja nagyon rá van cuppanva, ő az egyetlen szeme fénye apucinak.
2012. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ajjaj,pedig már 28 éves lesz a párom,szerintem emiatt is kissé gyerekes,illetve ha komolyabb témáról van szó.Szerintem az élete végéig az anyjánál lakna,pedig már illene egy kicsit elszakadni az anyjától.Amúgy jól kijövök anyóssal.
2012. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy nagyon anyás? Mert ha azt,hogy felnőttként is gyerekesen viselkedik,nem áll ki magáért,anyucihoz rohan oltalomért vagy teljes kiszolgálásért,azt sehogy nem kezelem hanem sikítva menekülök:D

Ha szereti az anyukáját,ad a véleményére de nem lóg a szoknyáján,annak csak örülök.Jó ha összetartó egy család.

2012. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk anyás, de ez szerencsére normális keretek között zajlik. Az anya sem akaszkodik ránk. Mondjuk mindennap találkozunk, és nagy a hatása a fiára, de nem zavar. Én is bírom az anyukáját, és van magánéletünk is.
2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az én párom nagyon anyás, imádja az anyukáját és minden fontos kérdésben kikéri a tanácsát/véleményét. De külön élünk anyóstól, így ez nem zavaró.
2012. júl. 26. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!