Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg merjük mondani?

Szerintetek meg merjük mondani?

Figyelt kérdés
Nem soká 20 éves leszek.Együtt járok 2hete az édesapám alkalmazottjával de még csak édesanyám tudja Egyébként a barátom 23éves.Apa nagyon kedveli a fiút mert sokszor áthívta hozzánk vacsorára és mindig azt mondta a fiatalkori önmagát látja benne.Úgy terelgeti mert azt mondta nagyon hasonló fiatal koruk volt.Azt mondta nagyon szorgalmas,időben jön a munkába ha vasárnapról van szó akkor is gond nélkül dolgozik.Szóval anya azt mondta ha este haza jön apa akkor álljunk elé és mondjuk el.De a barátom attól fél hogy megváltozna apával a munkahelyi kapcsolata.Anya pedig azt mondta elképzelhető hogy apa sejt valamit csak várja mikor állunk elé.Még apáról egy pár szó.Egy cég egyedüli tulaja szóval ő nem függ senkitől.Még 40-es évei alatt van szóval mondhatni fiatalok.Várom a véleményeket.
2012. júl. 25. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha apukád ennyire kedveli a fiút, és jó fejnek is tűnik mellé, szerintem nincs okod félni. Mondjuk jó lenne, ha a barátod is ott lenne, mikor elmondod, egy körben lezavarjátok a dolgot, és másnap nem kell pironkodnia apukád előtt.

Régen volt hasonlóban részem, ott a fiú az én jelenlétem nélkül megkérdezte apukámat, mint férfi a férfit udvarolhatna-e nekem. Szerintem ez is jó megoldás.

2012. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is mondjatok meg,mert ,ha ennyire kedveli ,gondolom semmi problemaja nem lenne azzal hogy egyutt vagytok es vele kene megmondani,szurkolok hogy jol suljon el nektek ,de gondolom tenyleg nem lesz baja vele
2012. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Apa este fél kilenc fele ér haza addigra akkor áthívom a barátom.De egyszerűen nem tudom elképzelni hogy fog reagálni ha meglátja nálunk úgy hogy nem ő hívta át mellé a barátom gyomor ideggel szenved.Még sosem mutattam be neki senkit.:)
2012. júl. 25. 18:16
 4/12 anonim ***** válasza:
ezen is túl kell esni egyszer :)) nem lesz itt gáz szerintem, hajrá :)
2012. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyilván kedveli, és van egy olyan érzésem, hogy nem véletlenül hívta át hozzátok enni:-). Nyilván ez volt a szándéka...


Írd meg, mit reagált:-) Kérlek.


24/N

2012. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben írni fogok.Le van beszélve jön át a barátom is.Anya még felhívta kb mikor ér haza és körülbelül milyen kedve van ő már észre veszi rajta.Annyit mondott anyának főzzön vmi finomat.Remélem nem megy el az étvágya.Egyébként anya is azt mondta lehet hogy direkt csinálta hogy ha már abban a korban vagyok akkor olyan barátom legyen mint ő.De majd kiderül.Néha nem lehet tudni mit miért csinál :)
2012. júl. 25. 18:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond. :)
2012. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma. Ha édesapád valóban kedveli elmondhatod neki nyugodtan:) Majd azért írd meg hogy milyen volt:)
2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
várom a fejleményeket
2012. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta.Amikor hallottuk apa jött haza már kivert minket a víz.Anya nyugtatgatót minket.Persze még a kocsiban telefonált.Na bejött és meglátta hogy itt van.Mosolygott és azt mondja rendeljem magamnak a mentőt? :). Leült és elmondtuk.Azt mondta meg kell akkor próbálni.Ő nem ellenzi a dolgot.Még hozzá tette úgy látom anya sem,mással pedig nem kell foglalkozni.Igen most lehetne mondani hogy a barátom szülei de egyedül él.Apja iszik.Anyja pedig 140km-re lakik nagyon nem is találkoznak.Apa mondta neki hogy a munkahelyen nem szeretne nála változást látni és nem szeretné ha elszaladna vele a ló.Egyenlőre nincs együtt alvás és még ilyesmik.De sokkal rosszabbra számítottam.De ezek után teljesen az-az érzésem hogy a vacsora meg hívások okkal történnek.Nem mondta de sztem még sokra is viheti apánál mint pl egy másik alkalmazott ha bizonyít neki.A barátom nem az a tipikus fiatal aki bulizik meg stb hanem aki dolgozik szorgalmasan.Nem nagyképű.Olyan munkát végezz ami a velünk egykorúaknak nem tetszene.Dióhéjban baromfi nevelés,és tojó állománya van (közel 100-ezer).Ő ebből gazdagot meg.Anya 16 éves volt amikor meg ismerkedtek 17 évesen már együtt éltek és apán annyira látszik hogy még a mai napig is imádja anyát.Nekem apa egy hős.Sziasztok.
2012. júl. 25. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!