Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek joguk van a...

Szerintetek joguk van a szüleimnek ahhoz, hogy emiatt utáljanak?

Figyelt kérdés
Joguk van utálni azért, mert meghíztam, és nem azt a sulit végeztem el, amit ők elképzeltek?
2012. júl. 2. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Bárkinek joga van bárkit utálni. Az már más kérdés, hogy mi értelme van bárkit utálni, főleg ezért.
2012. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Valljuk be őszintén, egyik szülő sem szereti, ha nem szép a gyermeke. Igazából amikor én meghíztam, akkor addig szekáltak, amíg le nem fogytam. Most már nagyon hálás vagyok nekik ezért, eltűntem a pattanásaim, energikusabb, és szebb vagyok, meg persze egészségesebb. Ha nem szekálnak, akkor nem törődtem volna azzal a plusz 10 kilóval. De a karma erősen visszaütött, Anya felhízott 80 kilóra, és már 1 éve nem tud lefogyni, bárhogy próbálkozik. Ő miatta szenvedtem a legtöbbet.

Karma's a bitch if you're a bitch.

Amúgy igen, gondolhatják úgy, hogy rossz döntést hozhattál a sulival kapcsolatban. Lehet, hogy elvégeztél egy kommunikáció szakot, amivel még 2-3 évig a nyakukon leszel, mert nem találsz munkát, pedig te csak az álmaid követted. Nem tudhatjuk.

2012. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kommunikációt végeztem, de ezzel sem érek semmit, évek óta nem dolgozom a szakmámban. De ha emiatt panaszkodok, akkor mindig megkapom, hogy miért nem végeztem el, amit ők mondtak. Tehát ezek szerint az összes ember, aki nem végzi el a SOTE-t, nem méltó arra, hogy emberi fizetést kapjon, és bármit várjon az élettől?
2012. júl. 2. 21:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, ha a szakmámban nem is, de természetesen dolgozom.
2012. júl. 2. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Én személy szerint utálom a nem feltétel nélkül szerető szülőket! Nekem volt benne részem bőven, rengeteg kritikát, és megalázást kaptam, és rengeteg törődést is, de hiába, ha ott az első kettő...:( Gyönyörű nő lettem, és tehetséges, mindenki a lábam előtt hevert, mégsem vittem semmire, mert egy szemernyi önbecsülés, és önbizalom sem alakult ki bennem miattuk!
2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Kedves Kérdező, az utálat nem jog kérdése, ahogy a szeretet se, ezeket az ember vagy érzi, vagy nem. Egyébként szerintem nem utálnak, csak maximalizmus-betegségben és elvárások-betegségben szenvednek....
2012. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%

Nincs joguk ezért utálni,ne a szülő döntse már el hogy melyik sulit végezd el


Az elhízásról meg nem biztos hogy te tehetsz de ettől függetlenül sem kéne utálniuk ezért.Az ilyenek nem is szülők

2012. júl. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!