Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen, hogy vki megcsalja...

Van ilyen, hogy vki megcsalja a párját, de elég hihetetlen módon?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap párom elment este (összevesztünk) inni.ahova ment hajnali 2-ig van nyitva.negyed 5-kor ért haza (ebben a városban), tölünk 2 percre dolgozik.5-re kellKapott ma egy "szép" sms-t,hogy részemröl ennyi.elvágta magát.mikor jött délbe ebédelni nagyon megváltozott jó irányban.reggel mondta,hogy nem lesz ma itthon,délben közölte,hogy korán alszik,mert fáradt.meg kérdezte,hogy én hívtam-e éjszaka és visszakérdeztem,hogy talán megzavarta vki a kedvesével.azt mondta,hogy azt hitte én hívom.mondtam én biztos nem.ezután mondta,hogy én soha nem zavarom.Amúgy 1hónap múlva lett volna az esküvönk.2hete olyan fura.mikor nem hallom mindig örömmel mondja,hogy mindjärt esküvö és mi hogy lesz.Mi van vele?bocsi,hogy hosszú lett.
2012. júl. 26. 14:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy bevallja,föleg,hogy ekkora tétje van.Mindent megkapott,adok is magamra,kisfiunkkal is rengeteget foglalkozok.
2012. júl. 26. 14:58
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
veled mi van?? komolyan egy szót sem értekaz egész problémából!!! hol van itt megcsalás????
2012. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mit vallott be??? jajjj fogalmazz már értelmesen!
2012. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ja,mással beszél örömmel az esküvöröl.telóról írok,alig látszik a kijelzön mit írok.
2012. júl. 26. 15:00
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire primitíven fogalmaznál, én is megcsalnálak.
2012. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az egész értelmezhetetlen..
2012. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ebből semmit nem lehet érteni, annyira zagyva.
2012. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azt vallotta be a párom,hogy egy nönél volt az éjszaka,de erre nem utal semmi.mi értelme van,hogy ezt mondja ha nem így van?ez már alapból bonyolult sztori.
2012. júl. 26. 15:03
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem is vallotta be, csak félre értettétek egymást. simán elképzelhető, ha ő is ilyen jól tudja kifejezni magát, mint te...:)
2012. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mi??? Szerintem nagyon félreértettétek egymást...
2012. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!