Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen, hogy vki megcsalja...

Van ilyen, hogy vki megcsalja a párját, de elég hihetetlen módon?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap párom elment este (összevesztünk) inni.ahova ment hajnali 2-ig van nyitva.negyed 5-kor ért haza (ebben a városban), tölünk 2 percre dolgozik.5-re kellKapott ma egy "szép" sms-t,hogy részemröl ennyi.elvágta magát.mikor jött délbe ebédelni nagyon megváltozott jó irányban.reggel mondta,hogy nem lesz ma itthon,délben közölte,hogy korán alszik,mert fáradt.meg kérdezte,hogy én hívtam-e éjszaka és visszakérdeztem,hogy talán megzavarta vki a kedvesével.azt mondta,hogy azt hitte én hívom.mondtam én biztos nem.ezután mondta,hogy én soha nem zavarom.Amúgy 1hónap múlva lett volna az esküvönk.2hete olyan fura.mikor nem hallom mindig örömmel mondja,hogy mindjärt esküvö és mi hogy lesz.Mi van vele?bocsi,hogy hosszú lett.
2012. júl. 26. 14:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nagyon nem értem.
2012. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

talán értem, h miről van szó.

A férje nem aludt otthon, kettőkor bezárt a hely, ahol volt, de dolgozni csak 5-re ment.

Az sms-t a kérdező írta, h szakítson.

A férfi pedig reggel kérdezte, h hívta-e (a kérdező) éjszaka, de az nem a kérdező volt.

Szóval a férfi elismerte, h nővel volt abban a 3 órában éjszaka, kettőtől ötig, de a kérdező szerint nem volt köztük semmi, szerintem arra gondol, h a pasi csak féltékennyé akarta tenni.

Valami ilyesmiről van szó?

2012. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez is kemény: bevallja a faszi hogy megcsalta,a kérdező meg nem hiszi el...:D
2012. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ebben a hihetetlen! Hát, elég primitív vagy kedves kérdező, ha nem világos és nem hiszed el, hogy a párod egy másik nővel töltötte az éjszakát!
2012. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!