Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos szituáció lesz, de meg...

Kínos szituáció lesz, de meg kell oldanom még sulikezdés előtt. Ti mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Összevesztem a volt legjobb barátnőmmel,aki a csoporttársam is,nem sikerült vele azóta őszintén sose beszélnem.mert bunkóskodott,azóta próbál mindenkit ellenem fordítani,szerencsére suliban csak pár óránk lesz közös,de ez is kínos lesz,mert nem tudok még mindenről,amiket kavart rólam.Ő azt hiszi,meg a szülei is,hogy a tulajdona vagyok,szüleivel el akartak jönni azért,hogy tisztázzunk mindnet,de azóta se jöttek,úgy döntöttem,hogy írok neki egy levelet,amibe leírok mindent,amit ő róla gondolok,és hogy szálljon le rólam,ne fordítson mindenkit ellenem.

Levélírás jó ötlet lenne,vagy ti hogy oldanátok ezt meg?Szeptemberre szeretném tisztázni valahogy ezt a helyzetet,ne fordítson senkit se ellenem,hiszen ő a hibás,hogy vége lett a barátságunknak


2012. júl. 26. 16:39
 1/7 anonim válasza:
Nalam az törtent hogy egy "haverommal" összevesztünk mert összejöttem egy csajjal , mindenkit ellenem akart forditani , de voltak igazi barataim. Megis beszeltünk ketten a dolgot , de ugyan ugy fojtatta. szerintem egyebkent nem jo ötlet.
2012. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre a levélre gondoltam,mert négyszemközt úgysem sikerülne,már ötször kb próbáltam vele leülni dumálni,de tagadott mindent
2012. júl. 26. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A levél nem jó ötlet, mert utána eléggé kinos helyzetbe kerülsz, ha mutogatja mindenkinek, hogy te miket irsz.
2012. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
habár az kellemetlenebb lenne,ha mutogatná,de négyszemközt meg nem tudjuk megbeszélni,azt hiszi ős is meg a szülei is,hogy a tulajdonuk vagyok
2012. júl. 26. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne írj levelet, én egyszer írtam egy barátnőmnek akivel gondok voltak, és annyit értem el hogy körbemutogatta mindenkinek a suliban, nagyon gáz volt!
2012. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsi hogy csak most írok.Van másik IGAZI barátod?Mert ha igen,őket ellened úgyse tudja fordítani.És mi az,hogy a szülei tulajdona vagy? Te senkinek nem vagy a tulajdona.Ha nincs igazi barátod,muszáj keresned másokat a suliban,miután lecsillapodott ez a szitu.Min vesztetek össze annyira?
2012. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van igazi barátom,őt nem sikerült még bekebeleznie ennek a kis kígyónak
2012. aug. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!