Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok egy ilyen beszólásra, szituációra? Megsértődnétek, vagy inkább elmosolyodnátok?

Figyelt kérdés

A minap történt velem a következő:

Nővéremmel sétáltunk Pesten elég csinosan felöltözve, amikor egy kávézó terasza mellett haladtunk el. Két pasi ült ott (nem is figyeltem őket, mert siettünk), majd amikor elhalattunk melletünk csak annyit hallottam, hogy "ezektől én is megijednék".


Nem tudtam mire vélni ezt az egészet, hogy mire értette ezt, de igazából mindegy is. Nem reagáltram rá, hiszen már elhaladtunk mellettük és siettünk is.


Lányok, hogyan reagálnátok egy ilyen beszólásra?

17/L



2012. júl. 21. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán el kéne gondolkodni a túlzott sminkhasználaton mindkettőtöknek :)
2012. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartom magam egy bombázónak, sőt, szeritnem eléggé átlagos vagyok, de azért az egészséges önbizalmam megvan. Viszont nem sokszor volt dolgom fiúkkal, nincs sok tapasztalatom, így abszolút nem tudtam mire vélni ezt a beszólást.
2012. júl. 21. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg rátok gondolta, eléggé megsértődnék.. de nem tetszhetünk mindenkinek, nem igaz? :)
2012. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tanács jó, megfogadtam! :)

Az én sminkem nagyon nude volt, egy kis korrektort tettem a pattanásomra és a szemem alá, szépen eldolgoztam. Világos, krém és közepes barna szemhéjpúdert használtam. Előbbit a belső szemzugtól tettem fel, a barnát pedig a külső részre és szépen összedolgoztam. Végül szempillaspirált és szájfényt használtam.

Nővérem alapozót használt, majd a szemét sötétkék szemceruzával húzta ki alul, a szemhéjára pedig picit csillámos bézs szemhéjpúdert használt. Szempillaspirált és ajakápolót használt még.


Nem hiszem, hogy bármelyikünk is túlvakolta volna magát, de egyébként nem volt rossz tipp, csak hát itt másról lesz szó. :D

2012. júl. 21. 18:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is sértőnek éreztem, mert oké, hogy nem tetszünk neki, de nem kell ennyire közönséges, primitív formában kinyílvánítania a véleményét.
2012. júl. 21. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen csajok felszedéséről beszélgettek, és a megszólaló olyan szépnek talált titeket, hogy megszólítani sem merne. :D
2012. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem sértő volt. :D
2012. júl. 21. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is sértő lenne!! Nagyon is! \-:

Persze lehet, hogy csak poénkodtak, vagy nem is Rólatok beszéltek, hanem pont ezt hallottad ki a beszélgetésükből. Ezerféle variáció lehet. :) De ha ennyit hallanék, biztosan én is magamra asszociálnék és kiakadnék rajta!....:)

2012. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, hogy rólunk volt szó, a szüleink mögöttünk jöttek picit lemaradva és látták ahogy megfordult utánunk a pasi és mondta a másiknak, hogy "ezektől én is megijednék". Apám még poénkodott is velük, pedig szerintem nem vicces. -.-"
2012. júl. 21. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor tuti, hogy Rólatok volt szó. Na most lehet, hogy tényleg csak poén volt, de akkor is! Szerintem tök jogos a kiakadásod...:)
2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!