Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek ritkán van igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek ritkán van igazi orgazmusuk? Igaz-e, hogy sok nő egész élete során egyet nem él át?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én partnereimnek elég sűrűn van :-P :-D
2012. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

# 1


Vagy csak azt hiszed :))) Vannak jó alakítások.

2012. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor van, ha magamnak csinálom. De ez nélkül is nagyon élvezem a szexet.
2012. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sokan megjatszak azert h a parjanak ne essen rosszul h nincs orgazmusa...persze ez alol vannak kivetelek
2012. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, mert én pont az ellenkezője vagyok. Minden alkalommal van orgazmusom, még csak küszködni sem kell érte. Nekem inkább az okoz nehézséget, hogy ne menjek el 5 perc alatt...


22N

2012. márc. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

# 5


Szerencsés vagy...

2012. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Helyesen: egyet sem él át.


Én is ismerek két ilyen nőt. Jóval idősebbek nálam és soha nem volt orgazmusuk. bármit csinált velük, bárki.


Én hüvelyi orgazmus párti vagyok, többségében az is van, de ha nincs elég idő, akkor jöhet a csiklós. A férjemmel nem emlékszem olyan együttlétre, ahol ne mentem volna el. Előtte volt sok pasim akik, nem tudtak semmit.

2012. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt orgazmusom, mig meg nem ismertem a mostani párom. Ő valamit nagyon jól csinálhat,mert most nincs olyan alkalom,amikor nem megyek el. Az előző kapcsolataimban eljátszottam,h húúú, milyen jó volt...mondjuk,lehet pont ezért nem tudták mi is az,amit igazán élvezek.
2012. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én a 7. vagyok.


Anno én soha nem játszottam meg az orgazmust azoknál a pasiknál, akik nem tudtak kielégíteni.


32N

2012. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem eddig minden nő azt mondta, hogy én vagyok az első aki igazán kielégítettet. Gyakorlatilag teljesen átlagos vagyok. Szerintük nagyon kedves vagyok az ágyban. Lehet összefüggés?
2012. márc. 1. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!