Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az hogy ritkán 1-1...

Miért van az hogy ritkán 1-1 napon tök lapos a mellem egész nap? Amúgy meg folyamatosan meg van telve rendesen.3 hós a babám, csak szopik

Figyelt kérdés
Ilyenkor a babám küzd hogy kipréselje a tejet magának
2009. dec. 7. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom mitől lehet, mert én is ugyan ezzel küzdök, de szerintem köze van a folyadékmennyiséghez , amit megiszunk.

azt vettem észre, hogy ilyen akkor van inkább, ha kevesebb folyadékoz iszom. szoptatás közben mindig igyál, meg fontos, hogy éjjel se felejtsd el. persze nem biztos, hogy ez van, de próbálkozzunk :-)

2009. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van most hat hónapos a babám és eddig kb 4x volt. A folyadékra én nem tudom fogni mert mindig rengeteget iszok. Ilyenkor azt szoktam csinálni hogy iszok egy két napig szoptatós teát meg fejem sűrűbben és visszaáll. Nem tudom miért van.
2009. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!