Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a rendes férfiakt...

Miért mindig a rendes férfiaktól hallani, hogy nincs barátnőjük? Nők, ti már észrevettétek ezt?

Figyelt kérdés

pedig a lányok állítólag a rendes srácokat szeretik.


Nők, ti már észrevettétek, hogy nem a rendes pasikra buktok igazából, csak még magatok előtt sem meritek beismerni?


2012. júl. 27. 19:03
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
91%
Mesélj, mit takar a rendes pasi? Mert az hogy rendes engem most így nem hatott meg, ez édeskevés. Miért a rendes lányoknak nincs pasijuk, hm?
2012. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Én még egy rendes pasival sem találkoztam. Lehet, hogy rossz helyen vagyok.
2012. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Uncsi már, itt is kezdődik?

Én nem vettem észre, én párom egy angyal, kedves, figyelmes, odaadó, barátnőmé se egy üresfejű, agresszív senki, sőt, egy ismerősöm sincs, aki egy idióta, állattal lenne együtt.

De gondolom könnyebb bedumálni a butaságot, mint tenni, hogy legyen valakije az illetőnek...

2012. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
13%
Én pedig a jó öreg, bölcs Agatha Christie-től azt tanultam, hogy a rendes pasik ugyan megbízhatóak, de dögunalmasak és a lányoknak mindig a rosszfiúk kellenek. :)
2012. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
81%
Agatha Christie jó könyveket írt, de ha ezt tényleg ő mondta, akkor most elásta magát nálam.
2012. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Jaj megint egy ilyen kérdés... általánosítgatunk, hogy igazából minden nő a rosszfiúkat szereti, csak nem vallják be, persze, szeretik ha verik őket és megcsalják őket, hogyne. Meg minden pasi a rendes lányokat szereti, csak épp nem olyanoknál próbálkoznak sose, mert azokat le sem szarják, mert az unalmas.


Ohh, fura nekem minden pasim rendes volt. És igazából körülöttem minden rendes pasinak van komoly kapcsolata, míg a rosszfiúknak sosincs, csak ilyen heti 1-2 napos. De persze ez az én baráti társaságom... máshol biztos pont fordítva van minden...

2012. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Öööhhm rendes pasi? HOL?
2012. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Látom megosztottak a vélemények...
2012. júl. 27. 19:19
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem megosztott nyivákoló úrfika.
2012. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
48%

az én "rendes pasim" nagyon féltékeny...nem beszélhetek azzal akivel akarok, nem húzhatok fel azt amit akarok (sima nyári toppot, mert 50 fok van).... ha valakinek megnézem az adatlapját, akkor tuti ki akarok vele kezdeni stb.

minden rendes pasinak van rossz tulajdonsága...

ergo hiába rendes, ha amúgy anyucipicifia vagy droggal kereskedik szabadidejében...szerintem.

2012. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!