Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hiányzik most valaki?...

Nektek hiányzik most valaki? Hogy próbáljátok leküzdeni az érzést?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az exem hiányzik. Új kapcsolata van, így felesleges reménykednem.

Szar érzés,mert szinte naponta látom.

2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen. A volt párom. Próbálok nem gondolni rá, és ha ez épp nem sikerül akkor nem belelovalni magam a szomorúságba meg "mi lett volna ha" gondolatokba.
2012. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az exem.Valamelyest kifordultam önmagamból,azóta sok baromságot csináltam.
2012. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Nektek hiányzik most valaki?

Egy nő.


Hogy próbáljátok leküzdeni az érzést?

Onanizálok.


XD

2012. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen, 2-en is hiányoznak.


Anyu és a Barátnőm. Mindketten meghaltak már, a Barátnőm 2 és fél éve egy balesetben, Anyu 1 éve, a betegsége vitte el.


Az érzést nem bírom leküzdeni, de próbálom enyhíteni. Járok pszichológushoz, de mikor nem vagyok ott, akkor igyekszem lekötni a figyelmem, pl. tv-t nézek, beszélgetek a Családdal, elmegyek sétálni, zenét hallgatok, szóval próbálom a gondolataimat lekötni, ameddig csak tudom.

2012. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A barátom hiányzik, és sajnos csak jövő hét pénteken tudok vele találkozni. Nem próbálom leküzdeni, élek ezzel. Lefoglalom magam, de közben ott van minden gondolatomban.
2012. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a volt párom ,de mindig rájövök h minden ugy jó ahogy van ,sajnos nem szeretett eléggé.


hogy ki hiányzik ? leginkább én saját magamnak. belül lelkileg elég nagy űr van bennem.


hogy próbálom leküzdeni? váltakozik a passzivitás és az aktivitás. ha rámjön olvasok vagy beülök bnővel egy koncertre,de alapvetően magam vagyok és az igazság az, hogy most jól is esik a magány. Csak találjak vissza végre ahhoz a dologhoz ami tovább lendít ..új célok, és valódi kapcsolatok, örömök felé..

2012. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
legjobban talán az hiányzik mikor nem tudom hogy ért e valamit a szeretetem .Mert ezt nem tudhatom azoknál az embereknél akik nekem fontosak mégsem vagyunk már kapcsolatban egymással. De ettől függetlenül is..az a legfájóbb mikor nem tudom hogy hiába szerettem e vagy sem- legyen szó barátságokról volt kapcsolatokról ,családról. 7/7 voltam.
2012. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Párom hiányzik, de nagyon. Most ép az összeköltözés előtt állunk és mindkettőnknek van ezzel kapcsolatos elintézendője. 33 km lakunk egymástól, így én itt, ő ott intézi a dolgait. De vasárnap már újra együtt leszünk.
2012. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A kedvesem, aki 100 km-re lakik tőlem és még csak a kezdeti ismerkedős "nagy lángoló szerelem" fázisban tartunk.


Minden éjszaka vagy 4 órát beszélünk és látjuk egymást skype-on. Ez éltet nappal is :)

2012. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!