Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek az anyámtól, hogy...

Rettegek az anyámtól, hogy tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok és rettegek nagyon anyától. Pedig nem igazán mondhatom szigorúnak. De még mindig bele szól az életembe és én mostanra oda jutottam, hogy nem merek csinálni még egyedül semmit csak ha ő is benne van. Szóval igazából velem van a baj amiért félek tőle. Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?
2012. jún. 24. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én huszonévesen ha ennyire nem tudok élni anyám mellett akkor elköltöznék.

Más nem nagyon van. Anyud változni már nem fog, így marad a " megszoksz vagy megszöksz" elv..

2012. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Nem merek egyedül csinálni semmit, csak ha ő is benne van."Ez mit jelent? Magaddal viszed, ha randizol, vagy inkább te sem randizol? Randiznál egy fiúval, de félsz, hogy édesanyád nem fogja szimpatikusnak találni, ezért inkább lemondasz róla(pedig tetszene amúgy) Állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy nem vagyok már óvodás, és igenis találkozni fogok Ricsivel vagy Márkkal, vagy mittomén hogy hogy hívják a mostani legényeket. A te életed, felnőtt vagy, ne félj már annyira. Ne mész fejjel a falnak, de ha mégis, az is neked fáj. Ölellek!
2012. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen amugy valahogy úgy van, hogy megkérdezem egyből, hogy mit szólna ehhez vagy ahhoz vagy ha tudom próbálom titkolni a dolgokat.

Amugy mostanában mondom neki, hogy elköltözök most még azt mondja rá, hogy rendben, meglátjuk ha tényleg találok albérletet mit fog hozzá szólni.

2012. jún. 24. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrá, próbáld ki magad az életben, attól helyreáll az önbecsülésed, hogy lám, ez is megy nélküle.
2012. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen nevelés miatt lesz a jövö generációja,sajnos életképtelen.
2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!