Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket egy nap hányszor hív...

Titeket egy nap hányszor hív fel a családtagotok vagy a baráti körből valaki?

Figyelt kérdés
Engem elég ritkán hív fel valaki. Én néha csak úgy fel szoktam őket hívni, de legtöbbször akkor ha valami rossz vagy jó dolog történt velem esetleg valamiben segítség kell. De ha kikapcsolnám a telefonomat két hétre kb akkor se keresne senki szerintem. Ebbe olyan rossz belegondolni.
2012. júl. 27. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim nem sokan vannak, egy lán hív fel néha. Van hogy pár naponta, van hogy hetente 1x-2x. Ez sem túl régóta van, előtte volt olyan, hogy hetekig meg sem mukkant a telefonom.
2012. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*egy lány
2012. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is csak a szüleim hívnak, esetleg tesóm ha szívesség kell.


Számomra az a szomorú, hogy fb-on sem keresnek, pedig az ingyenes... sok barátomban csalódtam...mert csak akkor kerestek, ha kellett valami.

2012. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan nap, hogy ne hívna valaki, vagy a szüleim, testvéreim vagy a barátaim közül valaki
2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Családdal ritkábban, hetente egyszer-kétszer beszélek. Tesómmal minden nap BlackBerry Messengeren. Barátokkal FB, e-mail, telefon, valamelyik gyakrabban, valamelyik ritkábban. Leginkább skype. Ez van, ha az ember elköltözött Magyarországról...


Nem vagyok egy telefonálós típus, én inkább írok, és utána személyesen találkozom az emberekkel.

2012. júl. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A ferjem mindennap /hetkoznap/ pontosan ketszer hiv, anyukammal es a testvereimmel is szinte naponta beszelek. vagy ok vagy en hivom oket, he nem tudnanak egy napig elerni biztosan izgulnanak hogy mi tortent. mondjuk szerintem ez a masik veglet /ez is tulzas/
2012. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére sokszor csörög a telefonom.

1-2 rokonnal (nővéremmel, nagybátyámékkal, mamámékkal) heti 1-2 alkalommal beszélek telefonon. Barátom naponta kétszer-háromszor is rám csörög, hogy mi a helyzet, ha éppen nem találkozunk. Barátok/haverok is hívtak napi rendszerességgel, így az egyszerűség (és olcsóság :)) kedvéért regisztráltam fészbúkra, kb. 2 éve. A komolytalanabb témákat ott "beszéljük ki", ha épp fellépünk netre, de a heti 1-2 "hogy vagy?" telefonhívás/sms megmaradt (természetesen a heti-kétheti találkozások mellett).

Szinte nem telik el úgy napom, hogy valaki ne keresne telefonon.

20/l

2012. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
heti szinten pár sms,családomat én hívom . bár mostanság ők is kezdeményezőbbek.
2012. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok ,az lemaradt hogy az sms az inkább barátoktól jön.
2012. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokat telózok. Van, amikor óránként rám csörög valaki, és én is elég gyakran hívom a barátnőimet, vagy családtagjaimat. Van, akivel ingyenesen beszélek, amit maximálisan ki is használunk. Néha már nekem is sok a telefonálás..
2012. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!