Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha valakinek...

Milyen érzés, ha valakinek családja van?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, ha valakinek normális családja van? Milyen érzés az, ha valaki azt is mondhatja, hogy anya, és azt is, hogy apa?

Milyen az, ha valaki egy idilli család tagja?


2012. júl. 27. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Sajnos okosabbat nem tudok írni, csak amit leírtam. Anyukám picikoromban meghalt, egy ideig apám nevelt egyedül. Lett egy mostohaanyám, de az anyai teendőket apám látta el azután is. Úgyhogy nálunk volt egy kis szerepcsere, mert apám anya és apa próbált lenni egy személyben. De hogy az anyai szeretet milyen, azt nem tudom. Azt se tudnám elmondani milyen egy apa. Ha bajban vgyok, őrá számíthatok meg a barátomra.
2012. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én sem tudom milyen egy normális családban felnőni. Nekem anyukám halt meg kiskoromban, utána magynéném nevelt egy darabig azután pedig apukám próbált. Nekem pedig az anya ismeretlen szó. Akinek családja van az nem is tudja milyen család nélkül vagy csonka családban felnőni. 20/L

2012. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
de utalom amikor valaki sajnlja magat, es raadasul el is varja masoktol, hogy vegyenek reszt ebben
2012. júl. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13-as, ne legyél ennyire együttérző, mert a jószíved végül a sírba visz!
2012. júl. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szüleim válása nagyon megtépázta a családunkat,én és öcsém anyukámmal maradtunk.Anyuval rengeteget veszekedtünk,ő azért volt feszült mert ott maradt két gyerekkel és a lakáshitellel,ráadásul akkor öcsémmel még GYES-en is volt.Én pedig azért,mert hiányzott az apukám,megviseltek a veszekedéseik amiket mindig apám provokált ki,és akkor ősszel kerültem általánosba.18 évesen szöktem meg itthonról de hála az égnek nem sokkal később haza is jöttem.Ez kellett ahhoz,hogy anyuval átértékeljük a kapcsolatunkat és végre megbeszéljük a problémáinkat.Nem mondanám éppen idillinek a családomat hiszen néha azért vitázunk dolgokon de az biztos,hogy nem cserélném le őket semmi másra és értük tűzbe tenném a kezem:) 25/N
2012. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!