Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen érzés ha valakinek van...

Milyen érzés ha valakinek van mamája, papája? (születésem óta semelyik oldalról nincs 1-se. Csak hogy tudjam mikről maradok, Maradtam le Eddig.15/F

Figyelt kérdés
(Nem tudom jó helyre írtam, ez tűnt olyannak)
2010. jún. 27. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én nevellő szlöknél élek. nevelőszüleim szüleivel hát nem felhőtlen a kapcsolatom. nevelőanyám anyja az mondjuk normális, de nevelő apám anyja az egy bosorkány. minde nbe beleszól, álandóan pattogtatja az embert...a papákat pedig nem igazán ismertem. igazi nagyszüleimről pedig annyit hogy anyukám szüleivel kb 4-5 éves koromig tartottam a kapcsolatot mert sajnos meghaltak (nyugodjanak békében) apám részéről a nagyszülőket nem ismerem...(hisz apámat se ismerem) 15/L
2010. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... Ha lenne, valószínűleg nyaranta mehetnél hozzájuk nyaralni, mesélhetnének arról, hogy milyenek voltak a szüleid gyerekkorukban. Eljönnének a ballagásaidra, büszkék lennének rád. És ha eseteg bajban vagy, számíthatsz rájuk (jó esetben). Ha a szüleid pl. nem tudják kifizetni a könyveidet, vagy bármit, akkor adnak rá pénzt. Kb. ennyi.

Egyébként sajnálom... :/

15/L

2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fantasztikusan jó! Sajnálom, hogy nem lehette benne részed! :(

Annyira aranyosak, mindent megtesznek az unokájukért. Nagyon szeretem őket, és félek attól, hogy egyszer el kell tőlük végleg búcsúznom. :(

2010. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az rossz:( Annyival ,,jobb'' az én helyzetem, mármint, hogy én nem ismertem a nagyszüleimet, hogy amikor elmentek a túlvilágra, én nem tudtam róla, mert még anyum hordott szive alatt, így nem is ismertem őket, Képet nem láttam róluk, tehát elvesztésük sem fáj, csak nem tudom mien lehet 1 Hétvége az otthontól távol a mamáéknál, ahol mint mama-unoka, Papa-unoka kapcsolatként szerettük volna egymást :(
2010. jún. 27. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van 2mamám és 2papám és mindegyikkel nagyon jó kapcsolatom van már kiskorom óta! Ballagás vagy szülinap alkalmával mindig adtak egy kis pénzt. Meg azt a mama illatot én szeretem :D

Szerencsére lassan meglephetem őket egy kis dédunokával:)

2010. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem már csak apum anyukája és anyum apukája él. Anyum anyukája volt a mindenem, imádtam náluk lenni, imádtam vele beszélgetni, főzni, bármit. Hát annál rosszabb dolog még nem történt velem, mint mikor ő elmen:( Nem volt nála kedvesebb ember a földön:(

Hát ebből jobb neked, mert nem fájhat az elvesztésük.

amúgy nagyon jó dolog, mert mindig olyanokat engedtek meg, amit anyuék nem, meg mindig olyan kajákat tömtek belénk, amiket anya még nem adott, mert kicsik voltunk:D

2010. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!