Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyámnak adnék magne b6-ot...

Ha anyámnak adnék magne b6-ot akkor nem üvöltözne meg nem verne meg mindenért amit nem jól csinálok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 02:09
 1/10 A kérdező kommentje:
sürgősen kelenének a válaszok köszönöm:)
2012. júl. 28. 02:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálnád inkább jól csinálni? Már csak anyagi szempontból is jobban megérné, vehetnél az árán csokit magadnak.
2012. júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

egy próbát megér,bár az igazi hisztéria gépeknek a kemény edzések valóak.

náluk is mióta megmondtam a csajomnak,hogy vagy heti 3xmásfél óra kemény edzést csinál,vagy szakítunk,megszűnt a hiszti,meg a veszekedés,mert nincs rá ereje.

unatkoznak a nők,és fizikailag kell elfáradniuk,akkor nem lesznek dilisek.

2012. júl. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeuusC. válasza:
0%
ohm csak ugy mondoma nok nem dilisek csupan igy szeretik magukra felhivni a figyelmet...es am ha vennel anyadnak azzal inkabb szerintem megsertenes szal mondd meg neki szimplan h anyu lecci ne idegeskedj annyit..mondd h pl ez art a szepsegednek vagy valami...
2012. júl. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Milyen idősek vagytok?
2012. júl. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha ez az üvöltözes es veres dolog rendszeres akkor nem, nem hasznalna. Mert szimplan csak hagyja hogy elragadja minden kis düh, amit nem tud kezelni.

A magne B6 menstruacio elötti es alatti feszültseg enyhitesere van. Ha beszedeted vele akkor "azokon a napokon" kicsit türelmesebb lesz. A többin viszont hiaba szedi ha Ö maga nem akar valtozni.

De nem kell hozza megveni a draga magne B6-ot. A penny marketban kaphato magnezium es a sima gyogyszertari B6 vitamin kombinacioja is ugyanaz. Nalam bevalt.

lehet h egy kicsit türelmesebb lesz töle anyukad, de ezt neki is akarni kell. Mert aki megszokta hogy igy viselkedik amint egy kis stressz adodik(mert igy könnyebb), arrol nehez leszokni.

2012. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

OFF #6 Hülye vagy. Már nem azért. Magne B6 nem csak a menzesz előtti-alatti feszkóra van, hanem bármilyen ideggyengeségre gyógyír. Te egy másik gyógyszerre gondolsz, ami szintén Magne B6 termék, csak az kifejezetten a menzesz előtti-alatti hülyeségekre van (ami egyébként nem hat, anyámnál próbáltam, és ugyanolyan zakkant, nekem meg hálistennek nincsenek menzesz előtti-alatti hülyeségeim, sőt, sokkal jobb kedvű vagyok, és senkinek nem tűnik fel :) sosem kaptam még meg, hogy na, meg fog jönni, mert idióta vagy :D )


ON Ha már régóta tart ez, akkor szerintem felesleges venned ilyen drága cuccokat, próbálj inkább csokit venni neki (endorfint-boldogság-hormont termel, nyugtat) vagy próbáld jól csinálni a dolgokat :) Tudom, nem vagy előrébb ezzel, én tutira pszichológushoz vinném vagy a neurológiára anyámat, ha ilyen lenne, mert ez nem normális. Anyai ágon senki sem zakkant, nincsenek idegi betegségek nálatok?

2012. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok... és nme vagyok az a lázadó tipús és nem szoktam a dolgokat elrontani már azon ki akad ha fel mosok és egy kicsit több víz maad a felmosóban..és m,ár akkor üvöltözik velem..
2012. júl. 31. 13:42
 9/10 anonim válasza:

A magne B6 ilyen esetekben édes kevés.

A Startofortes B52 a javaslatom számodra az biztos megoldás.

2013. nov. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző voltnék.

Elnézést.


Szerk.: Stratofortress B52 *

2013. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!