Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szépen szólva mindenér...

A párom szépen szólva mindenért leszid, amikor jön hozzám. Hogy oldjam ezt meg? Már rettegek, ha jön.

Figyelt kérdés

Kopog, kinyitom, beengedem. és kezdődik.

Miért nem a szájára adtam puszit. Miért nem vagyok még kész? ne piszkáljam a pattanásaimat a tükörben. stb stb


Már megbeszéltem vele, hogy ez engem zavar. Megértette.


Másnap feljön és amíg rám várt nézelődött és azt kereste mibe köthet bele, pl anno ilyenek voltak, hogy a hűtőajtón volt egy folt, ma már ragyog minden ha jön, erre most belekötött abba miért a földön van a krumpli - elővettem kaja készítéshez, a kukához közel, pucolni. Lehet hogy helytelen, nem ez a lényeg, hanem hogy már ott tartok, hogy ha meghallom, hogy megállt a ház előtt kocsival, szabályosan megáll bennem a vér is.


Mit tegyek?


2012. márc. 28. 21:28
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
98%
Viszonozd nála a "kedves" látogatást.
2012. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad lelkileg terrorizálni. Válaszolj neki, mert neked éppen ez volt a kényelmes, így akartad, neked így tetszik, a foltot majd letörlöd, ha éppen nem lesz más, fontosabb dolgod. Ne parázz, mert egyre rosszabb lesz.
2012. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
98%

Különbözőek vagytok, így leélni egy életet nem lehet, már most szakítanék a helyedben.

Egyébként amiket sorra felsoroltál, engem is zavarna, épp ezért, keress hozzád illőt, aki olyan normák szerint él, mint te, aki hagy élni téged.

2012. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
98%

hűha! akkor menekülj!! ez már csak rosszabb lesz.

és te magad írod:"hogy ha meghallom, hogy megállt a ház előtt kocsival, szabályosan megáll bennem a vér is. " akkor meg pláne miért nem hagyod ott a fenébe? vagy talán tartasz tőle?

2012. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy azért van ez így, mert neked így tetszik. Nem kell durván, csak hogy felfogja, hogy te is olyan emberi lény vagy aki képes elintézni a saját dolgait.
2012. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és ha nem javul a helyzet, nem a helyedben elhagynám.
2012. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
96%
Te még vele vagy? Csak gratulálni tudok!
2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
94%
*én a helyedben
2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
96%
ha vele maradsz,mindig meg fogja mondani,hogy mit hogy csinálj,és aztán csak időkérdése és el fog csattanni az az első pofon..
2012. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
95%
Mekkora egy p.cs párod van. Már rég elzavartam volna.
2012. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!