Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kibírni egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni egy szakítást úgy, hogy ne sírjam el magam a másik előtt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 22:12
 1/8 MKs ***** válasza:
lany vagy vagy fiu?
2012. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azt nemigen lehet kibírni, ha olyan sokat jelent

neked az illető.. max. bírd ki valahogy!

2012. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagy elég erős, akkor nem fog menni :/

én mindig elsírtam magam, pedig nem akartam

2012. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Ha már így fog történni,akkor nem akarok előtte összetörni.

2012. jún. 14. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
ignatia 15ch, 3x5 bogyó 4-5napig, és nem fogsz sírni!Amúgy próbáld meglátni a hibáit, ábrándulj ki belőle,nézz ki mást stb!
2012. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet kibírni. Sokszor egyik fél sem bírja ki. Mi az egyik volt barátommal amikor szakítottunk mindketten sírtunk, mert sok közösen eltöltött év volt mögöttünk. De egyáltalán nem volt gáz vagy kellemetlen. Ha csak egy kicsit is megszeretted a másikat, akkor nem is lehet könnyek nélkül elköszönni.
2012. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, össze fogsz. Azért híjják szakításnak. Ha elválnátok, nem bőgnél, de nem, csak szakítani tudnak.
2012. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kibírtam.:) Nem sírtam még látott.
2012. jún. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!