Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkozol e azzal hogy...

Foglalkozol e azzal hogy mások mit beszélnek rólad?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 07:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagy te ugy is tudod magadrólhogy milyen vagy ezért nem érdekel mások véleménye
2012. júl. 29. 07:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel mit mondonak rólam. Mindenkinek úgy sem tudnék megfelelni és nem is akarok. Én így vagyok én, ahogy vagyok.
2012. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Tudom, ki vagyok, nekem elèg. Akik meg esetleg beszólnak, nem különbek nálam, csak más a defektjük.
2012. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általában nem, de ha rosszat mondanak, az mégis zavar.
2012. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon találó az, hogy (idézem): "Ha valakinek problémája van veled, ne feledd, hogy az az ő problémája."

Amúgy nem kell mindenkinek megfelelni, mindig lesz, aki sároz (mondjuk féltékenységből, irigységből stb.)

2012. júl. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon érdekel. Sajnos megfelelési kényszerrel szenvedek gyerekkorom óta.
2012. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megfelelési kényszeres vagyok. :(
2012. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az olyanokkal nem, akik a hátam mögött beszélnek ki. Viszont ha a szemembe mondják, elgondolkodom a dolgon...
2012. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, eléggé :/ Már jó pár éve vagyok ilyen, végig se bírok úgy menni az utcán, hogy ne hinném azt, biztos minden ember rajtam röhög, hogy mekkora egy rusnya szerencsétlen disznó vagyok. Tudom, hogy nem kellene foglalkoznom másokkal, plusz az se túl reális, hogy idegen emberek, akik soha életükben nem láttak, ilyeneket gondoljanak rólam, de még is mindig ezt hiszem és ez már nagyon megkeseríti az életem :S

15l

2012. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!