Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet várni egy olyan...

Mit lehet várni egy olyan férfitól, aki 3 éve külön él a feleségétől, de nem vált el, van egy kapcsolata (2 éve) és a jelenlegi barátőjét is megcsalja?

Figyelt kérdés

Belementem egy futó liezonba vele kapcsolatban, de hamar észbe kaptam. Kiraktam a szűrét tegnapelőtt, de nem nem érti miért....???


Ez most tényleg nem érthető?

Nem akark tőle semmit, még szeretőnek is megbízhatatlan.

(meg nem az én kenyerem az ilyesmi...)


Tök tutyimutyi az egész pasi, nem tudom, hogy az ilyen akkor miért nem megy vissza feleségéhez. 40 éves, gondolom némi életközei válság is befigyel. Ja és van egy fia.


A nőt sajnálom, aki vele él csak annyit tudok 40 éves még nincs családja. Hát szép hogy egy ilyen emberre építi a jövőjét. Közöm nincs hozzá, csak sajnálom.


2012. júl. 29. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés számodra tárgytalan. A válasz: SEMMIT. Magadtól rájöttél, időben, és léptél. Egyetértek veled.
2012. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És még jó,hogy észbe kaptál.

Ilyentől semmit...

2012. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez már nem a Te dolgod.
2012. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Örülj, hogy időben megszabadultál tőle.
2012. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen liezon után pl. tőled mit lehet várni? Ennyi erővel...
2012. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várni a semmit lehet, maximum. Szerencse hogy nem szerelmesedtél belé, mert akkor bizony nehéz idők várnának rád..
2012. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!