Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testveretek epp valofelben...

A testveretek epp valofelben van a felesegetöl, van harom közös gyerekük, es te vagy az egyik gyerek keresztanyja. Hogyan szerveznetek a bulit, kinek van prioritasa szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretnem mindannyiukat meghivni a születesnapomra, de a testveremnek mar van uj parja, es a volt feleseg nem hajlando közös legterben lenni a növel (a testveremet meg elviseli a gyerekek miatt).

A testveremre legyek tekintettel, - a parjat mellesleg nagyon kedvelem es mindenki mas a csaladban -, vagy a volt felesegre es a gyerekekre? Akkor viszont a testveremet zarnam ki a bulibol, ahol minden egyeb csaladtag ott lesz. Nem akarok senkit megbantani. Mit tennetek?


2012. márc. 20. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként is a testvéred a testvéred, ő a közelebbi, másrészt a volt feleség az aki nem hajlandó félretenni a sértődöttségét.


Szóval én a testvéredékre tenném a voksom. De előtte megpróbálnám megbeszélni a sógornőddel, hogy biztosan úgy érzi-e, hogy egy estére nem tudná a születésnapodat a nővel való problémája elé helyezni. Hátha rászánja magát! :)

2012. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Van az a mondás, hogy a vér nem válik vízzé.

Egyértelműen a testvéred és az új párja, valamint a gyerekek.

2012. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
3 gyerekkel otthagyta a feleségét egy másik nőért?! Uramisten, testvérem vagy nem, én ezt nem bocsátanám meg neki, a felesége meg nyilván nem fogja soha. Nem szabad maga miatt senkinek tönkretenni egy egész családot. Szegény gyerekek. Azon nis elgondolkodhatsz, kit is kedvelsz. Egy olyan nőt, aki egyí nagycsaládot szedett szét, hogy legyen végre egy palija. Nagyon sok, nagyon rossz következménye van ennek!
2012. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Teljes mértékben megértem a volt feleséget, a testvéred nem ember, a nő szintén, akkor sem, ha tud jópofizni. Amit tett, az mindent elmond róla.
2012. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A gyerekek az anyjuknal elnek es az anyjuk is meghivott a szülinapi bulijaba a parommal, ahol a tesomon kivül mindenki ott volt szinten, a gyerekek miatt feltetlen fontosnak tartom a jo kapcsolatot a volt feleseggel. Nekünk nincs sajat gyerekünk, a keresztgyerekeink meg nem jönnek, csak az anyjukkal. (A legnagyobbik nem is menne el csak az apjaval, ha az anyja nem jön. Problemas gyerek.) Nekem ez kellemetlen nagyon.
2012. márc. 20. 20:44
 6/20 A kérdező kommentje:

En pedig szeretem a testveremet es a nöt is megszerettem! A kerdes az volt, hogyan oldjam ezt meg, hogy senki ne sertödjön meg?

Az pedig ne legyen mar tema, hogy miert nincsenek együtt, mert nem ide tartozik! Volt oka, es nem az uj nö!

2012. márc. 20. 20:47
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Hívd meg mindkettőjüket! Aki eljön eljön, aki nem az meg nem.
2012. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Egyiketsem hívnám. A tesód egy nagy b.nkó, a volt feleség meg gondolom nem lesz bulizós hangulatban még pár évig.
2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

A gyerekek szempontjából az lenne a jobb, ha a testvéred lenne ott és a volt felesége, az új barátnő pedig nem.

Ha tényleg értelmes az új barátnő, mondd ezt meg neki, meg fogja érteni.

2012. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hat nehez eset, mert a lanynak nincs itt senkije, a csaladja is messze lakik, baratai meg nincsenek, mert a tesom miatt költözött ide. Testverem nem hiszem, hogy örülne a verzionak, a lany ertelmes, de - magambol kiindulva - tuti nem erezne jol magat, de lehet, hogy tenyleg ez a legjobb a gyerekek miatt. Meg gondolkodom rajta.
2012. márc. 20. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!