Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az apámból. Mit...

Elegem van az apámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan úgy beszél velem, mint egy kutyával. Elmondd minden ku.vának, lusta dögnek.

Csak akkor vagyok jó neki, ha azt csinálom, és úgy, ahogy neki megfelel, ha nem akkor már ordibál. Háztartási robotgépnek tart.

Ha visszamerek válaszolni, akkor már mondja, hogy albérletbe vagyok itt, lehet menni, ha nem tetszik.

Teljesen ki vagyok már tőle.

Amikor anyuval vagyunk itthon, teljesen nyugodt minden, de amint haza jön az apám, minden megváltozik.

Amúgy Egyetemre járok. Most végeztem a BSc-vel, 2 évem van még hátra, de sose fog eltelni... :(


2012. júl. 29. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni, keress albérletet.
2012. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan szakon vagyok, ami mellett vagy éjszaka, vagy hétvégén tudnék dolgozni. Ha éjszaka dolgoznék, akkor a tanulás rovására menne, a hétvégi melóval viszont nem tudnám kifizetni az albit, meg a plusz költségeket.
2012. júl. 29. 13:59
 3/8 anonim ***** válasza:

nincs párod akivel összeköltözhetsz? kollégium? az nem olyan drága,mint az albi..

vagy kibírod a 2évet..más nincs.

2012. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs párom.

Sajnos kénytelen leszek kibírni.

2012. júl. 29. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:

kollégium?

mit tanulsz? sokan dolgoznak suli mellett.

2012. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Abban a városban lakom, ahol tanulok. Szerintem így esélytelen a koli.

Biológusnak tanulok. Sok óránk van, amelyekre keményen kell tanulni. Főleg, ha heti 4-5 zh is van.

2012. júl. 29. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnálom..akkor bírd ki valahogy ezt a 2 évet..
2012. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok.Nekem szerencsére már esélyesebb a szabadulás.Azt javaslom,hogy próbálj minél kevesebbet otthon lenni.Menj el a barátaiddal valahová,vagy vásárolni,vagy akárhová,csak ne legyél a szüleid közelében.Én emiatt megyek mindig este,éjszakába nyúlóan dolgozni,szerencsére én osztom be az időmet.Persze nem sikerül mindig kikerülnöm őket,de azért így mégiscsak nyugodtabb az életem.
2012. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!