Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már elegem van az apámból?!

Már elegem van az apámból?!

Figyelt kérdés

Teljesen kiakaszt, hogy állandóan azzal nyaggat, h mikor hozok már haza egy pasit (akiket eddig hoztam, nem volt szimpatikus neki). Állandóan ossza nekem az eszet, mintha ő olyan tökéletes lenne. Ha mindenz nem lenne elég, nekem állandóan e-mailt kell írogatnom neki, és mindenbe beeköti a orrát. Ma pl. azt se engedte meg, h frufrut vágassak, pedig én szeretnék, jobban érezném magam tőle


A múltkor is kifejtette, h vénlány maradok, mert nincs senkim 20 évesen...csak épp azt nem veszi észre, h az ő gátló hatása, meg a bunkó beszólásai miatt semmi önbizalmam. 20/l


2011. márc. 26. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

eszet..X'''D

az észt.

14/L

2011. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kéne megbeszélned amit most nekünk leírtál...
2011. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Figyu, te 14 éves kis szar....mit kézeplsz maagdról? Mit tettél le az aszatlra, h ennyire k-rva okosnak képzeled magad? Nekem egy ilyen kis vmi nem fog rinyálni, már bocsi
2011. márc. 26. 17:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de még ő sértődött meg rajta:o
2011. márc. 26. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:

20 évesen hüyle vagy h hagyod h korlátozzon. Dolgozz, aztán a saját pénzedből oylan hajat vágatsz amilyet akarsz. A többi beszólásával meg ne foglalkozz, engedd el a füled mellett avgy menj arrébb ha elkezdi.

21/L

2011. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedte? 20 éves vagy, milyen alapon szól bele ilyesmibe?
2011. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Félsz apádtól magyarán.

Nem csak h kiakaszt hanem agyon is ver majd ezek szerint.

Ha 20 évesen nem mersze vágatni 1frufrut h fogsz beszólni neki h állítson magán?


Én 17 voltam mikor majdnem összevertem az öreget csak azért mert beleszólt abba h eltorzítom a testemet és nem fogja fizetni a plasztikai sebészt stb


Azért legyél már keményebb te lány, vigyél haza vmi kölyköt azt lökd az orra alá h elégedett vagy?

18/F

2011. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó XD én is unok egyedül lenni, de mégis mit csináljak, h ha mindig olyan tetszik meg, akinek már van vkije?
2011. márc. 26. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen discos gyerekek jönnek be, könnyen tudsz találni jóképűt.

Én ugyan jól nézek ki is véleményem szerint megfognád a nem létező isten lábát velem.

2011. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a gond, h sajna más típus jön be:s
2011. márc. 26. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!