Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok, mert o boldog,...

Irigy vagyok, mert o boldog, pedig tudom, hogy nem szabad. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac, akivel kavartunk egy ideig, aztan o elment, most van egy baratnoje es teele van a facebook mosolygos meg olelkezos kepekkel. Nem egeszen omiatta van rossz erzesem, hanem mert neki van parja, nekem meg nincs, o boldog, en meg nem, ... Ha letorlom facebookrol, azzal nem oldok meg semmit. Tudom, hogy orulnom kellene a mas boldogsaganak (is), de nem tudok, hogyan valtoztassak ezen?
2012. júl. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem töröld ,ha ennyire zavar,amugy meg nem kell örülnöd sem feltétlen mert ő jól van.
2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen személyeket (mármint akiket túlságosan is irigylek hogy nekik jól megy minden..) vagy letiltom vagy letörlöm hogy ne lássam mennyire boldog.
2012. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagy te ezzel, mint az én Brutus kutyám a teliholddal. Nézi, nyüszít, még jobban nézi, ugat, tovább nézi, de akkor már úgy vonít, mintha nyúznák. Akkor rászólok(mert sajnálom egy kicsit ugyebár)miért nézed, ha nem tudsz mit kezdeni vele, hagyd a fenébe, ha nem érted. Ezt tudom javasolni neked is(mert téged is megértelek ugye)ha fáj neked, akkor ne nézegesd, vagy azért nézegeted azokat a képeket, hogy még jobban sajnálhasd magad, mert a srác elérhetetlen számodra, mint az én Brutusom számára a telihold? Amúgy ő megnyugszik miután rászólok. Okos jószág.
2012. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell örülnöd a boldogságának, de irigykedni szánalmas dolog. Inkább tegyél te is a saját boldogságod érdekében.
2012. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jó ötlet a törlés vagy mégjobb a tiltás mert úgy még a profilképét sem tudod megnézni.

én is ezt csináltam. nem volt kit lesni facebook-on már, így azt az időt magamra fordítottam. egy ideje sportolok, kezd nagyon jó lenni az alakom, mellesleg jó érzés hogy minden nap egyre többet és többet meg tudok csinálni

és már nem irigykedem rá, nem is érdekel :)

2012. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy olyan jól megy nekik a dolguk,mint ahogy a faßbukon mutatják.Lehet,hogy épen megkeserítik egymás életét,csak te azt nem látod.Persze én beszélek,amikor régen,ha megláttam egy ölelkező párt az utcán,sírva mentem tovább,hogy nekem miért nincs.Ilyenkor fordulj el,mást nem tehetsz,minek gyötröd magad?
2012. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha torlom vagy letiltom, az olyan, mintha elismernem, hogy meg erdekel, pedig ez nem igy van. Jo pasi, eddigi legjobb, akivel valamifele kapcsolatom volt, de nem passzolnank amugy sem. Ok meg aranyosak igy egyutt, ezt el kell ismernem. Egyszeruen csak az faj, hogy o revbe ert, en meg nem, tudom, hogy szanalmas dolog, ezert szeretnek valtoztatni ezen, de nem tudom, hogyan...
2012. júl. 29. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Van egy régi "barátnőm" akivel már eléggé összevesztünk és évek óta nem beszélünk. Mára már tényleg nem érdekel, egyszerűen ha látom neten valahol akkor is zavar. Pedig haljak meg ha nem, de tényleg nem érdekel. Az irritáció ugyan úgy megmaradt.
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ,azért mert törlöd vagy letiltod attól még ő nem fogja tudni,hogy miért tetted ,nem fogja gondolni,hogy irigykedsz,amugy meg ne foglalkozz más véleményével,neked könnyebb lenne nem látni,ennyi,a többi nem számit.
2012. júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!