Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami rossz hírt közölt a...

Valami rossz hírt közölt a testvérem anyukámmal. Nekem annyit mondott, hogy addig vagyok boldog, amíg nem tudok róla. Szerintetek nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

A testvérem bement anyuhoz azzal, hogy elmondja neki a rossz hírt. Én semmit nem hallottam, a testvérem nem mondja el nekem. Többszöri megkérdezésre annyit válaszolt, hogy addig vagyok boldog, amíg nem tudok róla. Anyu azt válaszolta erre, ha ő nem akarja elmondani, akkor ne kérdezzem róla.


Arra nem hiszem, hogy bárki is tud válaszolni ez alapján, hogy mi lehet a baj. Én semmit nem hallottam belőle.


De arra talán igen, hogy nagy baj lehet, vagy inkább csak olyan dolog, amihez nincs közöm?


Ha annyit mondtak nekem, hogy addig vagyok boldog, amíg nem tudok róla, akkor ez a dolog később negatív kihatással lehet rám is?


2012. júl. 24. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Jó fejek ám. Nem hogy elbass.zák a kedvet, még meg sem mondják neked mi az, így kétszeresen is tönkrecse.szik a hangulatod.
2012. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
valószínűleg igen,negatív hatással lesz rád.De várj türelmesen előbb utóbb úgyis kiderül.de szorítok hogy ne legyen nagy a baj!!!de írj ha tudsz valamit.26/n
2012. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

szerintem ülj le velük es beszeljetek meg h ez a titkolozas rossz hatással van rád..stb.

Irj a tovabbi fejlemenyekrol,erdekel:) sok sikert!

2012. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt bizony rosszul tették, hogy a titokzatos sugdolózással felhívták a figyelmedet. Fel a fejjel. Meg fogod tudni.
2012. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg édesanyádnak, hogy bármiről legyen is szó, felnőttként fogod kezelni a rossz hírt. Hivatkozz arra, hogy a titkolózásuk teljeen megrémít, elbizonytalanít és sarokba szorít. Ha egyenrangú családtagna tartanak, mondják el, hátha még jó ötletet is adhatsz a bajban. Jogod van tudni, ami a családodban történik, mert a család tagja vagy!
2012. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most is beszélnek kint a folyosón, valami aftáról:

[link]


Ez valamilyen betegség, a Wikipédia szerint egy fájdalmas, gyulladásos udvarral körülvett felületes hámhiány, mely nyálkahártyákon jelentkezik.


Nem tudom, hogy ez lenne-e a rossz hír. Amikor beszélgetett anyuval, közben kiment a szobájából egy lámpáért, majd visszament, és ismét beszéltek valamiről, amit nem hallottam.


Lehet, hogy nem csak erről beszélgettek bent, és nem ez az a rossz hír, amiről jobb, ha nem tudok. Ezt is úgy hallgattam ki.

2012. júl. 24. 20:13
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet anyagi gondok, biztos tudni fogsz róla előbb utóbb, ne aggódj :)
2012. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra rákérdeztem, biztos nem anyagi gondok, sőt éppen ellenkezőleg, most van megrendelés a munkahelyen, és több pénzt fog keresni.
2012. júl. 24. 20:19
 9/14 A kérdező kommentje:

Megint szófoszlányokat hallottam a folyosóról: Anyu azt mondta a folyosón a testvéremnek, hogy neki is szokott ilyen lenni, de csak egy darab.


Lehet, hogy nem ezt titkolják előttem, nem tudom.

2012. júl. 24. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha afta, azt észre fogod venni. Azt kezelni kell, ráadásul a tesód nem fog tudni se enni, se inni.
2012. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!