Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen embernek gyereket?...

Egy ilyen embernek gyereket? Ti megtartanátok a babát, ha azt mondja, hogy már megváltozott?

Figyelt kérdés

36 éves,folyton egyéjszakás kalandjai és pár hetes kapcsolatai voltak,semmit nem vesz komolyan,úgy van vele,hogy mivel van pénze,mindent el tud intézni.Mindenki azt mondja,hogy ő már sosem komolyodik meg.

Ő azt állítja,hogy ő megváltozott és már nem olyan,mint régen.



2012. júl. 29. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudnod kellene hogy ő milyen,vagy ha nem tudod,akkor egy éjszakás kalandból fogant a gyerek,vagy 1-2hét után?Mert ebből erre következtetek.Ez esetben ha megtartod,egy ismeretlennek szülsz,ez is egy alternatíva,neked kell eldönteni.
2012. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem engedném egy ilyen embernek, hogy teherbe ejtsen.
2012. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tartsd meg azt a gyereket, hogyha adott esetben egyedül is gondját tudod viselni, illetve felül tudsz emelkedni a helyzeten, és nem fogod élete végéig azt sulykolni belé, hogy "bezzeg az a szemét apád!"
2012. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Te vársz babát? Ha megtartod, akkor magadnak szülöd.
2012. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek. Tartsd meg a babát saját magadnak. Ha az apja néha látni akarja, azt megengedheted. De arra óvakodjál bármiféle függő viszonytól. Sem te magad, sem a gyereked ne függjön az apukától, mert máskülönben zokoghatsz éjszakákon át, a gyereked mag családi viszályok között fogja élni apró korától az életét. Mélyen belevésődnek a megalásztatások, a rossz szavak, és a gyűlölkéds. Óvjad mindezektől magadat és a gyerekedet!!!
2012. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én láttam már ilyen pasikat megváltozni. Az is erre utal, hogy a babát szeretné.
2012. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyen pasit megváltozni. Kb mintha a páromról írnál. 36 évesen ugyanígy volt mindennel, ahogy te leírtad. 1-2 hét után valószínűleg nem szülnék neki gyereket, biztos nem hinném el hogy megváltozott. Így is egy hónapot várattam az első együttlétre, de ott is megvolt az esélye hogy kidob. Időközben egymásba szerettünk és most, 2 év eltelte után szülök neki babát.
2012. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!