Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt?

Miért csinálhatta ezt?

Figyelt kérdés

Rokonok voltak nálunk vendégségben, és amikor készültek elmenni és búcsúzkodásra került a sor, az egyikük (kb 7 évvel idősebb lány) odaszaladt a tükörhöz, nagyon erősen kirúzsozta a száját pirosra, és utána jött oda hozzám puszit adni, jól rányomta az arcomra, persze tiszta rúzsfolt lettem, aztán olyan furcsán nevetett (?), és nagy mozdulatokkal letörölte a nyomot az arcomról.

17/l


2012. júl. 29. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelődni próbált :) Szerintem elég hülye vicc, de nem hiszem, hogy bármi más szándéka lett volna vele :)
2012. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is viccesnek találta, de nem értem, hogy én mivel provokáltam ezt ki belőle. Kicsit olyan érzésem volt abban a helyzetben, hogy ő a nagy díva, a szexi démon, én meg a kis szürke veréb. Valahogy nem a jószándék sütött belőle. Nem vagyok amúgy csúnya, de való igaz, hogy nem sminkelem magam, meg nem viselkedem társaságban túlságosan magabiztosan meg kihívóan, inkább szerény vagyok és próbálok is az maradni. Ez valaki számára szimpatikus (keveseknek), valakinek meg (többségnek) negatívumnak számít, és kapva kapnak az alkalmon, hogy menőzzenek, mintegy magasabb státuszba emelve ezzel magukat.
2012. júl. 29. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Tán meg kellett volna kérdezni, hogy: "Te tiszta hülye vagy? Ezt meg minek kellett?"
2012. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez beteg.XD
2012. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!