Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nem bírom már tovább.13/L (Lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Anyámékkal soha sem tudtam megbeszélni semmit. Nyári szünet óta nem voltam sehol egy barátnőmmel sem tudtam találkozni. Nos ez azért van, mert van egy barátom akivel másfél éve járunk persze ezt sem mondtam el nekik mert mégis mit képzelek én ennyi évesen. Sokszor láttak már vele, és ezért nem engednek sehová, mert biztos megint vele találkoznék de ha találkozok is vele ölelés, puszi szokott lenni szerintem ez még nem túlzás. Egész nap itthon ülök és filmet nézek, takarítok, most kezdtem el olvasni de annyira hiányoznak a barátnőim és a barátom hogy legszívesebben csak sírni tudnék.

Amúgy inkább apukám nem enged el sehová, múltkor is ő látta hogy találkoztunk a barátommal de ő nem mondta el nekem anyámnak szólt és ő mondta ezt. Szerintetek mit csináljak? :(


2012. júl. 29. 21:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Azért az már túlzás hogy sehova nem mehetsz főleg nyáron!!próbáld elhitetni velük hogy tényleg a barátnőiddel mész....és szerintem is kicsi vagy még a fiúzáshoz...egyenlőre tanulás barátnők.na de nem szólok bele, sok sikert;)
2012. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Telefonon, neten tudtok beszélni? Esetleg meghívhatnád őket!

Szülőket is megkérhetitek, hogy vigyenek Titeket kirándulni, strandra, stb.

2012. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Véletlen nem Orosháza környékén laksz????

Mert akkor tudom miért !!

2012. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : már tegnap is mondtam anyának hogy jövőhéten lehet megyek el barátnőmékhez erre a válasza hogy kérdezzem meg aput gondolom az ő válasza meg a nem lesz. , és én is tudom hogy még fiatal vagyok hozzá de nagyon szeretjük egymást és nem akarok emiatt szakítani.

Második válaszoló : szoktam velük telefonon, neten beszélni de azúgy semmi. Amúgy a szüleim nem ilyen kirándulósak. :S

2012. júl. 29. 21:29
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem Orosháza környékén lakom. :)
2012. júl. 29. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
kérd meg a szüleidet, csináljatok kertipartit, így te is kikapcsolódhatsz, meg a szüleid is megismerhetik a barátaidat, sőőőt, a barátaid is hozzák el a szüleiket, és akkor mindenkinek lesz társasága :)
2012. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
13 évesen másfél éve jársz valakivel?? Minek?
2012. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos megértened, hogy azért csinálják, mert szeretnek és féltenek. Nem akarják, hogy bajod essen.

Most őszintén, ha nekem lenne 13 éves lányom, aki másfél éves kapcsolatban van, nekem sem az jutna eszembe, hogy ölelésen és puszin kívül nincs más. És ez a "más" mindenféle szempontból iszonyú korai neked még. Na, pont ettől akarnak megkímélni, még ha ez neked nem is elfogadható. Azt akarják, hogy ne érjenek olyan élmények, amiket korodnál fogva nem tudsz feldolgozni.

Ha nem engednek sehová a világon, az tényleg túlzás, azt jelenti, hogy nem bíznak benned 100%-osan. Próbálj meg változtatni a megbeszéléseken, ne sírj, ne követelőzz, csak mondd el, hogy ez neked így nagyon nem jó, lemaradsz az ártatlan szórakozásokról is teljesen. Másképp nem fog menni, meg kell beszélni velük!

2012. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Amúgy a szüleim nem ilyen kirándulósak. :S"


Hát és az ő szülei? És ha együtt elmentek egy táborba vagy tanfolyamra, ahol van felnőtt felügyelet?


És meghívni miért nem hívod meg őket vagy ők Téged?


És egyszer-egyszer nem hajlandók a szüleid elvinni Titeket valahova, ha szeretnéd??? Fagyizni, ilyesmi?

2012. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 6 -os jó ötletnek tűnik, majd szóba hozom. :) köszi

# 8 -as eszemben ágában sincs "mást" csinálni a barátommal ezt már megbeszéltük ő sem szeretné még ilyen korban.

Lehet megpróbálok majd beszélnem velük, de nem nagyon merem nem szoktunk megbeszélni általában semmit.

# 9 -es De szoktunk menni strandra, fagyizni meg ilyenek. De ez másxD

2012. júl. 29. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!