Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Kilátástalan a...

Segítség! Kilátástalan a helyzetem már nem birom tovább mit csináljak?

Figyelt kérdés
boldogtalan párkapcsolatban élek kisfiam 18 honapos párom rendszeresen terrorba tart minket már a kicsi is fél töle sokszor azt mondja h menjünk el amikor meg elakarok meni kitépi a kisfiamat a kezemböl h öt nem vihetem ha meg jönne hozzám és sír akkor belevágja az ágyba anyukámhoz se enged egyedül mindenhova elkisér nem tudok megszökni már nem bírom tovább gondolkoztam már az öngyilkoságon de akor mi lesz a kisfiamal? van vagy volt már valaki ilyen helyzetben? mesélnétek?

2012. ápr. 26. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Pont csak a lényeg maradt ki: lenne hova menned?
2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudsz elmenni tőle! Gondolom nincs mindig otthon, nem? Anyukád vagy valaki tud a helyzetről? Kérj segítséget! Öngyilkosságot felejtsd el! nehogy már egy barom miatt vedd el az anyukáját attól a csöppségtől!!! Családsegítő?
2012. ápr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs otthon lécelj le a szüleidhez...Ha fenyeget,akkor mond, hogy hívod a rendőrséget.
2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen... szülők, anyaotthonok, jó barátok felkeresése. Nincs ezen mit mesélni, meg rágódni, cselekedni kell.
2012. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Költözzetek anyukádhoz! Kérd meg az apukádat és/vagy néhány barátodat, hogy a költözésnél segítsenek a férjedet féken tartani! Aztán meg add be a válókeresetet!
2012. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Jéézusom.:OO:((

Bárcsak segíthetnék..:|

Nekem 3 éves koromban elváltak a szüleim és apám verte anyámat a szemünk láttára összetört mindent és odahozta a barátnőjét...Ez így volt 6 évig...Aztán nem bírtuk tovább úgyhogy átköltöztünk a mamámhoz. Most is egyfolytában ellenőriz apa és sajnos sokszor találkozom vele.

Aztán fél évig jártam egy fiúval mellette nem tudtam gondolni a családi gondjaimraa.Csodás volt.(:

Aztán szakított velem...:|

Majdnem öngyilkos lettem...

A családomban is elegem van a gondokból...

De ehez képest ami veled van...Istenem ha tudnák segíteni.:(

Nemtudod hívni a rendőrséget???

2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
anyuhoz bírnék meni de az a baj h anyósom mindig ithol van olyan ez mint egy bőrtön ö is lássa rajtam h szenvedek de visszatart mert fél a fiátol meg attol fél h utána neki kell ennie vele az ideget mint azt írtam is családsegitötöl sem tudok segitséget kérni mert mindig mindenhova kisérnek senkivelsem tudok 4 szemközt beszélni rendörséget sem tudom hivni mert már a telomat is összetörte anyu tud a dologrol azt mondta h szökjek meg de hogyan? 4 km re lakik tölünk anyu ha addig elis gyalogolok a gyerekkel addig ő utolér na meg ruha meg pelus nélkül hiába is mennék
2012. ápr. 26. 13:48
 8/17 anonim válasza:

Jéézusom...:((

Nemtudod hívni a rendőrséget???

2012. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ahogyan ide írni tudtál, valamelyik barátnődnek csak tudsz e-mailezni, hogy szervezze meg a "mentésedet"!
2012. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
kérj az ismerőseidtől segítséget+rendőrség,míg ő elmegy dolgozni(gondolom azert távol van egy pár órat),addig szökjetek meg nem kell sok minden egy kér ruha maximum ,de még az se feltétlen ,az anyossal meg ne foglalkozz.Gondolom ő nem tudd visszatartani mert jobb fizikai állapotban vagy mint ő.A fiadra gondolj,légy bátor,és menekülj,addig még amíg lehet
2012. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!