Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szombaton megyek esküvőre...

Most szombaton megyek esküvőre és nem találok 1 fodrászt sem 2 is lemondta mert nem dolgoznak szombaton. Most mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Hova menjek el egyáltalán? Kis városban élek... 5 nap lehetetlen hogy találok egy fodrászt... mindenem meg vanruha, smink... erre ez a gáz...:((( Köszönöm a válaszokat!18L
2012. júl. 30. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


Elég alkalmi, és gyorsan meglehet csinálni. Próbálgasd. Egyébként nézz szét itt, sok jó ötletet találhatsz.

2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Menj pénteken fodrászhoz! Gondolom nem te vagy a menyasszony.
2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem. de én vagyok a koszorúslány.:(
2012. júl. 30. 12:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nincs fodrász!!!Mindet járd végig!!!!
2012. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
most nem azért, de 18 évesen nem tudsz magadnak csinálni egy szép kontyot? Vagy anyud vagy bárki barátnő?
2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem vmi jó a kéz ügyességem, meg a másik senki nem akar dolgozni szombaton..://
2012. júl. 30. 12:43
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

és még azt mondják válság van, és megengedik maguknak az emberek fodrászként h szombaton nem dolgoznak...... furcsa. nekem a fodrász ismerőseim végig dolgozzák a hétvégét. és hétköznap tartanak pihenőnapot, mert olyankor azért kevesebb a forgalom


járd azért még végig őket még1x.. van időd még addig. érdeklődj a többi vendégtől, h ők hova mennek, hátha beférsz még valahova

2012. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
menj át a legközelebbi településre és ott keres fodrászt
2012. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka, barátnő, násznép tagjai közül? Az, aki a menyasszonynak csinálja?
2012. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Csináld meg a frizurád magadnak. Naponta kell gyakorolnod,nyilván tudod mi a jó neked.Ha magadnak megfelelsz nap mint nap,ne akarj más lenni másnak az ünnepén sem.Légy hű önmagadhoz,csak kicsit ünnepibbé tedd a külsőd.

Nem kell másként kinézned mint amilyen vagy.

2012. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!