Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentek valahová szombaton?...

Mentek valahová szombaton? Vagy inkább otthon maradtok a fagy elől?

Figyelt kérdés
Én mennék, de nem tudom mennyire érdemes ebben a hidegben. A média szinte már a világvégét hirdeti, kicsit már túlzásnak is érzem, de mi van ha van benne ráció?
2012. febr. 3. 07:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Én megyek a Mangalica fesztiválra sok barátom jön viszünk lapos üveget a zsebbe forró gesztenyét a kézbe . Külömben voltak hidegek régen is csak akkor nem voltak hajléktalanok akik megfagyhatnak és olyan is elképzelhetetlen volt hogy a szomszédom a saját házába megfagyjon ,sajnos ide jutott a világ.

N58

2012. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Párom focizik és meccse lesz szombaton. Ha az időjárás engedi, akkor oda megyünk, este meg maradunk itthon.
2012. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szombatra nem tervezek semmit, de vasárnap lesz bolhapiac, és szívesen kinéznék.


A világvége még kicsit odébb van. De amúgy igaz, régen is voltak nagy hidegek, csak még nem volt annyira fejlett a technika, hogy Balatonszemesről tudjuk, hány fok van Marosvásárhelyen, és viszont. Én például azt nem értem, mit vannak oda a harminc centis hótól. Máskor is hullott már ennyi, és még megvagyunk.

2012. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve nem akarok sehová menni, maradok izzhon.


DE!!!!!!!!!!!!!! februárban -15-20 fok NEM világvége, hanem teljesen az évszaknak megfelelö idöjárás, még akkor is, ha közben szakad a hó, vagy magasan áll mindenhol.

2012. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
legalább megfagynak a bacik,kevesebb lesz a vírus is...reméééleeemmm..
2012. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek sehova! Szerintem takarítás és sütizés lesz.

Csinálok valami finit vasárnapra, akkor legalább már nem dolgozik a párom!

2012. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után elmegyünk egy közös sétára a családommal és a kutyánkkal. Megnézzük azt a kis tavat amit már hónapok óta bűvölünk hogy fagyjon be, mert szeretnénk már rajta korcsolyázni.

Ha eléggé befagyott és alkalmas a korizásra akkor gyorsan hazajövünk, forró teát rakok termoszba, korcsolyák a kézbe és már megyünk is vissza.

2012. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
91%
Hàt ên ma megyek Pestre szombaton meg haverommal huncutkodunk majd ;)
2012. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
remélem a kórházba megyek és szülök :)) ha besegít a jó kis hidegfront és beindítja a szülést :)
2012. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szombat este lakásavató házibuliba megyünk párommal. Vasárnapot pedig teljesen egymásnak szenteljük. Sétálgatunk, meg ilyenek.

Ma 24 órázik, én is dolgozom hétköznap, a hétvége most a miénk lesz. :)


A világvége túlzás, felesleges pánikkeltés. Hideg van, ez igaz, talán jó pár éve nem volt ennyire. De ez a téli időjárás. A hó lenne normális, Karácsonykor is.


22/N és 24/F

2012. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!