Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a bátyámnak kölcsön adtam...

Ha a bátyámnak kölcsön adtam pénzt és nem akarja visszaadni mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
30 ezer ft-ról van szó. Kölcsön adtam neki anno amikor még jóban voltunk. Most már nem túl jó a viszonyunk, szeretném ha megadná a pénzt, de azt mondja nem...Papír nincs róla, kb kiröhög mikor mondom neki. Mit csinálhatok?
2012. júl. 30. 13:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
ez a tanulópénz, szerintem felejtsd el, hogy valaha is megadja, és ezután remélem senkiben sem bízol meg és minden pénzmozgásról átvételi elismervényt írsz. jól jegyezd meg a tartós jó kapcsolat titka a pontos elszámolás
2012. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Fizetési meghagyást kell küldeni neki, nem tudom hogy működik, de ha nem hajlandó fizetni, mert pl jogosulatlannak érzi, per lesz belőle. De így jobban megszívnátok mintha hagynád az egészet. Valamivel zsarolhatnád, vagy tényleg vedd el a cuccait és add el.
2012. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!