Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak vagy mit csinaljak...

Mit mondjak vagy mit csinaljak? NAGYON SURGOs

Figyelt kérdés
Az tortent hogy a kresz vizsgam nem sikerult elsore. Nagyon leszidtak itthon anyaek majd nem meg is vertek. Ma volt a potvizsgam es megbuktam megint. Azt hazudtam h sikerult. Ugy beszeltuk meg h vezetbi majd csak jovo nyaron fogok h mar kicsusztam az idobol. Most ugy gondoltak h csak jarjak vezetni. Nagyon felek.
2012. júl. 30. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Menj el titokban vizsgázni mégegyszer. Jobbat sajna nem tudok.

A helyedben én sem mondanám el, tudom, milyen egy agresszív szülő.

2012. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Menj el mégegyszer vizsgázni úgy, hogy nem szólsz nekik.
2012. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

3-as: ez az undorító sz.r aztán idepasszolt...


Titokban menj a következő vizsgára,vagy egy kis lóvét is lehet csúsztatni ha olyan a manus.

2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4-es, mit tud csúsztatni? Számítógépes központi vizsga van, nem is személy javítja, hanem a gép számolja a hibákat, itt csúsztatni nemigen van kinek...
2012. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kreszvizsga manapság egy számítógépes-kattintgatós izé, a kérdésekhez meg hozzá lehet jutni CD-n 1800 magyar pénzért, a többi csak a kis popódon múlik, mennyit ülsz a gép előtt, mennyire gyakorlod be... ezek szerint eddig lusta voltál, ha elsőre nem értetted a tanulópénzt, másodszorra meg becsaptad a szüleidet, akkor állj a sarkadra, tanuld meg normálisan, és vizsgázz le!
2012. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is kapard elő a pénzt és menj el mégegyszer mielőbb. csak az a baj, hogy a vizsgalapodon rajta van a két I betű, ha azt esetleg meglátják, akkor ugrott minden...
2012. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
már nincs vizsgalap, elektronikus az egész
2012. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom en is erre gondoltam.Gyorbe megyek tovabbtanulni ugy terveztem majd ott megcsinalom.
2012. júl. 31. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!