Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Hagyjam hogy megtudja mi az hogy csalódás vagy álljak a talpamra és mondjak egy határozott nemet?

Figyelt kérdés
A lányom most tölti a 17-et. Inkább fiús lány, mert gördeszkázik utálja a magassarkút az ékszereket és kiszalad a világból ha festeni kell az arcát vagy rózsaszín ruhát lát. Csak fiú barátai vannak éjjel-nappal képes velük lenni tanulni nem igazán szokott, de ami érdekli azt becsületesen megtanulja amit meg lekakil abból meg kihúzza egy kettessel. nem is az a lényeg hanem az egyik barátjának a testvérébe teljesen bele esett egész nap róla ábrándozik minden áron vele akar találkozni amivel szintén nem lenne baj, de a srác 33 éves. Nagyon sokszor elmondtam már neki, hogy lehet hogy idős és tapasztaltabb de nem szabadna vele találkozni vagy olyan kapcsolatot kialakítani, mert bármikor kihasználhatja ez a férfi. nem tudom mit tegyek? mi lesz ha csak kihasználja? A lányom tudtommal még szűz és ha jól tudom egy barátja volt ami csak két hónapig tartott. Megvédjem a csalódástól vagy már annyira felnőtt hogy kitisztuljon neki a valóság?
2012. jan. 12. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ebbe a korba beletartoznak a reménytelen szerelmek és csalódások.

Inkább állj mellette és vígasztald meg, ha szüksége van rád!

2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
"A lányom tudtommal még szűz és ha jól tudom egy barátja volt ami csak két hónapig tartott." - ezen akkorát röhögtem, hogy felébredtek a szomszédok... XDDDDDDD
2012. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Később nem leszel mellette. Így a legjobb amit tehetsz hogy nem csinálsz semmit, persze ha kell vigasztald, de döntsön a dolgáról.
2012. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem tarthatod burokban. de miért is akarnád? mi lesz, ha csak kihasználja? az élet része, hogy néha koppanunk. egy korabeli kb ugyanannyi eséllyel használná- vagy nem használná ki, mint a 33 éves. ezeket a dolgokat mindenki megtapasztalja, csak a részletek változók :) valójában nem tudod megvédeni a csalódásoktól, de szerintem nem is kell. ha mindig csak a csalódástól félnénk, soha de soha nem csinálnánk az égvilágon semmit.
2012. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy 33 éves férfiról ábrándozik, még nem jelenti azt, hogy ez fordítva is így van. Szerintem nagyobb a valószínűsége annak, h ez a pasi a lányod létezéséről sem tud, nehogy kikezdjen vele.

Szóval míg csak ábrándozásról van szó, addig szerintem ne törd össze az álomvilágát. Igaz, nem 17, hanem 13-14 évesen tudod hány hollywoodi sztárról, és olyan fiúról álmodoztam, akiket személyesen is ismertem. Szerintem magam sem tudnám megszámolni. És ezzel nincs is gond, ez hozzátartozik egy lány fejlődéséhez, lehet, h ez a lányodnál éppen most jött el.

21/L

2012. jan. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell megóvnod. Írták előzőek, hogy akárki kihasználhatja, ezzel teljesen egyetértek. Ilyen leckékre is szükség van, és sokkal jobb, ha fiatalabb korában tudja megtanulni ezeket, amikor még mellette vagy. Később már nehezebb lesz neki is. Persze "eldurvulni" ne hagyd a dolgot, ha azt látod, hogy bántja a lányodat (akár lelkileg, akár fizikailag) akkor közbe kell lépned. Egyelőre csak figyelj:)
2012. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha független a pali, én is hagynám. Egész más a helyzet, ha családos.
2012. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy 33 éves férfi nem valószínű, hogy bármiféle érdeklődést mutat majd egy 17 éves, fiús lány felé. Ha a lányod bepróbálkozik, max lekoptatja, kiábrándítja a férfi.

Ha mégis összejön vele és az kihasználja, akkor ez egy jó lecke lesz a lányodnak, hogy a saját "súlycsoportjával" kezdjen!

2012. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!