Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni az...

Hogyan tudom eltüntetni az életemből? Már nagyon szenvedek miatta. Kitörölném mindenhonnan, de nem tudom. És hogyan tudjak neki nemet mondani ha szeretem (amit nem tud)? De ő engem nem szeret.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 10:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
ezt én i szeretném tudni...hány éves vagy? lány?
2011. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszi megvolt!28/N vagyok!Azon is gondolkodtam valljak neki be mindent és talán békén hagy!Mindig akkor jelentkezik amikor ki lábalok vagy nem gondolok rá.
2011. máj. 16. 10:19
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
én 23 vagyok, de kb ugyanez ...azt hittem ha idősebb valaki, jobban tudja kezelni :((( és segíthet nekem akár :(
2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

ha szereted, akkor miért baj, ha keres?

honnan tudod, hogy nem szeret?

2011. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privit, és okoskhadtunk együtt talán..
2011. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Eddigi kapcsolataim során nem voltam még ennyire nyavalygós,mindig a kemény lány voltam.Ő az aki megtört engem de rendesen.Ha szeret akkor keresne minden nap.Nem csak hetente egyszer!De fura mert amikor együtt vagyunk azon az egy napon olyan mintha rég óta járnánk,úgy viselkedik mint aki szeretne de közben meg nem.
2011. máj. 16. 10:29
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem neked nem holmi reménytelen szerelmek miatt kéne keseregned közel a 30-hoz, hanem összeszedned magad és találni egy rendes megbízható pasast. Gondolom te magad is tisztában vagy vele, hogy már nem leszel te se fiatalabb. 19 évesen én is szenvedtem mint a kutya viszonzatlan szerelem miatt, de akkor megfogadtam, hogy ez az, amire soha többet nem pazarlom az időmet. Nem szeret, nem kellesz neki. Mérlegelj józan fejjel, megéri-e miatta kínlódnod, vagy veszel egy nagy levegőt és túllépsz.


25 N

2011. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%

Azta! Figyi ugyan ez volt velem is. Egy évig ment, hogy én játszottam a kemény leányt, ö heti egyszer hivott, akkor taliztunk, minden jó volt, szexeltünk stb. Èn soha nem hívtam. Nem tudta, hogy szeretem, és hogy egész héten azt az egyetlen egy napot várom, amit vele tölthetek. Aztan a hét hátralevö részében szenvedtem, mint a kutya. Ja, egyszer elöadta, hogy "Tudod, én még soha nem voltam szerelmes, most se vagyok az, mi csak eltöltjuk az idöt, ha nem tetszik, akkor szólj, és bármikor abbahagyhatjuk." Szoval ezzel a tudattal tovabb taktikáztam, jatszmáztam, elöadtam a kemény csajt aki nem szerelmes. De nem bírtam idegekkel, megprobaltam elflejteni, akarcsak Te. megprobaltam masokkal ismerkedni, de a belem fordult ki mindenkitöl, csak öt akartam, még ennek ellenére is. Megadtam magam, h ez lehet a karmám, vagy a fene tudja, de nem tudok meglenni nélküle. Játszottam tovább az ócska kis játékomat, h "én nem vagyok szerelmes". Mindig kedves, édes voltam, mikor találkoztunk, jó társaság, nem nyafogtam, ha menni akart, akkor nem kértem, h maradjon. nem kötöttem meg, nem kérleltem, h legyen velem többet, vagy hogy hivjon többet. az idö amit egyutt töltöttunk, nagyon jól telt, jol erezte magát, es nekem ez sokkal fontosabb volt, mint az, hogy én most 1 hétig meg fogok pusztulni a hiányától. Másfél év után közölte, hogy mondania kell valamit. Engem levert a víz, hogy na most akkor tuti közli, h ennyi volt, viszlát. Láttam lelki szemeim elött, ahogy megfoszt attól a heti egy alkalomtól is... Ès tudod mit mondott? "SZERETLEK". és szeret basszus. Tényleg szeret. Ezt azért írtam le, hogy tudd, hogy ha valaki, akkor én megértelek, és sose lehet tudni, lehet, hogy ö is csak játszmázik, és elöadja a kemény pasit. ha akarsz, írj privit nyugodtan!

Ès kitartás. En azt gondolom, ha nem tudunk szabadulni valamitöl vagy valakitöl, akkor az jel, hogy annak ugy kell lennie, ugy kell törtennie, bármi legyen is a vége a történetnek.

26/N

2011. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Pont ez van velem amit leírtál csak a vége nem így fejeződik.Mi is egy éve nyúzzuk egymást!De te semmit nem mondtál neki az érzéseidről?Nemvolt téma sose hogy akkor hagyjátok egymást?
2011. máj. 16. 10:49
 10/33 anonim ***** válasza:
Nekem is egy év kb. de el is csszek minednt folyton :|:(
2011. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!