Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan idézeteket...

Tudnátok olyan idézeteket írni ami arról szól hogy anya örökbeadta a gyerekét?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 01:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor régen kilyukadt a kondom

Gyerekemre immár nem nekem van gondom

:)

2012. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
-,-
2012. júl. 31. 01:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Jajj, azt hittem legalább felvidítalak egy kicsit... :(

Bocsi.

2012. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rohadtul , nem tudod milyem ez
2012. júl. 31. 01:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy rólad van szó. Tényleg bocsánat, nem trolkodni akartam.

Megpróbálok keresni interneten valami szépet.

2012. júl. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

annyit még mondj meg, hogy te az örökbefogadó, vagy az örökbefogadott vagy?

És, ha az örökbefogadott vagy, akkor olyan idézetet akarsz, ami azt fejezi ki, hogy fáj, hogy lemondtak rólad a szüleid?

Vagy olyat, amivel a háládat fejezed ki a nevelőszüleid iránt, akik felneveltek és szerettek?

2012. júl. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha örökbefogadó vagy:


"Az örökbefogadás egy életre szól- mint ahogy a saját gyerek is egy életre a sajátja marad szüleinek -, jogilag mi leszünk felelősek érte, mi vállaljuk tetteinek a következményeit, mi nyújtjuk a támaszt és a menedéket a fejlődése során, és mi segítjük hozzá, hogy idővel függetlenné tudjon válni tőlünk. Viszonzásképpen a "szülői szerep" minden örömének és bánatának a részesei lehetünk, és egy olyan mély emberi kapcsolat birtokába juthatunk, ami máskülönben elkerült volna bennünket. "

2012. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Az örökbefogadás olyan, mint az a könyv, amiből kitépték az első fejezetet."
2012. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
örökbefogadott vagyok és ne nekem mondja hogy mit kellett volna csinálni , kikérem anyukám nevében is
2012. júl. 31. 02:04
 10/14 A kérdező kommentje:
nem is ísmerem anyukámat , nehogymég maga írjon ilyent egy ismerdtlenről, én nem mondok ilyent , biztos volt valami ok amiërt ősökbeadott
2012. júl. 31. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!