Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » SOS! Kivel beszéljem ezt meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Kivel beszéljem ezt meg? Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja együtt vagyunk.Zűrös volt az előtte lévő ismeretségünk,ált.suliban osztálytársak voltunk és akkor elég nagy bunkó volt velem(meg úgy alapból mindenkivel).

A szüleim sem kedvelték,mert a városban szinte mindenki ismerte őt a botrányai miatt,a családját pedig

azért,mert elég gazdagok és mindent elintéznek a srác körül.A gimiben viszont jóban lettünk és a télen

összejöttünk.

Amikor elmondtam anyáéknak,anya kiakadt,hogy teljesen megőrültem,a srác csak le akar fektetni,neki

nincsenek érzései,mindenkit kihasznál és 1 hónapon belül szakítani fog velem.Nem értettem,hogy miért

csinálta ezt,mert a srác az első barátom,nem éppen ilyen reakcióra számítottam.

Utána nem vett az egészről tudomást,de ha mondott is valamit róla,akkor az csak negatív dolog volt.


Most viszont rájöttem,hogy viszonya van a barátom apjával.Nem tőle tudtam meg,de elég biztos a dolog.

Eszembe jutott,hogy még pár éve anya és apa eléggé összevesztek,apa el is költözött pár hétre és a veszekedések témája az volt,hogy anya beleszeretett valakibe(meg le is feküdt vele gondolom).Nem váltak el,most már jó a kapcsolatuk,nem veszekszenek,csak néha,de akkor is teljesen más miatt.


Meg mielőtt összejöttem a barátommal,anya próbálta megakadályozni,hogy legyen köztünk bármi,akár barátság,akár több.Akkor még nem tudtam,hogy miért,de most már világos minden és megint megcsalja apát.

Ha ez kiderül,abból botrány lesz és nem tudom,hogy a párkapcsolatom kibírná-e...A barátom ráadásul osztálytársam a gimiben,szóval ha kiderülne,akkor erről beszélne az egész suli is.



2012. júl. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A barátod tudja?

Én leülnék a helyedben anyukáddal beszélni, hogy tudsz róla...Az egy dolog, hogy elítéled, de felnőtt nő, ő tudja mit csinál, viszont mond el neki, hogy a kapcsolatod rámehet erre a dologra.

2012. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem mondtam el neki sem...Akkor már olyan valóságos lesz vagy nem tudom.Most is,de akkor még inkább.


És ha elmondom anyának és letagadja?!

2012. júl. 29. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindennek oka van.Annak is,hogy Anyád megcsalja Apádat.Ő is ember és valószínűleg szeretetre,szexre,ölelésre vágyik.Tudod, egy 50 körüli nő nagyon fiatal lehet,míg egy 50 körüli férfi lehet jó pár éve impotens (és ezekről nem tudsz)És ezzel elmarad az ölelés,az odabujás is.És ez fontosabb,mint a szex.

Fél,hogy így hamarabb kitudódik,ha a barátja fia a Te párod.

Több dolgot tehetsz.

1 Vagy megbeszéled csak Anyáddal.

2 Hagyod,hogy hagy alakuljon.

3 Megbeszéled a pároddal.

És semmilyen pletykával nem foglalkozol.Éljétek az életeteket,és ne az irígy szomszédokkal foglalkozzatok.

2012. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Anyukáddal beszélj először. Kettesben. Ne gyanúsítsd, csak kérdezz rá, hogy ezt hallottad. Ha csak futó kaland, talán a fejéhez kap, és véget vet ennek. Ha nem.... azt majd meglátjuk (-ja, -játok).
2012. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak érteném, hogy anyukádnak mi erkölcsi kifogása lehet valakivel szemben, hogy csak le akar fektetni? Hát ő nem azt csinálja? Mond meg neki, hogy az egy nagyon kellemes jó dolog.
2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! Valószínűleg anyukának nem ez a véleménye, csak nem akarta, hogy a lánya a szeretője fiával jöjjön össze, ezért beszélt ellene.
2012. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!