Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a párom...

Miért van az, hogy a párom alig akar velem foglalkozni meg a 3 hónapos lányával?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tujduk? Semmit sem írsz a körülményekről, így képtelenség megmondani. Talán napi 16 órát dolgozik, talán nem érdekli, talán nem volt érett rá, és csak kényszernek érezte a gyereket, talán már alapból nem volt rendben a kapcsolatotok, és úgy vállaltátok...
2012. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobban is kifejthetnéd...
2012. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Még kicsi a lány. Ilyen korban az Apák nem nagyon tudnak vele mit kezdeni. Mert félnek, hogy rosszat tennének. Majd olyan 1 éves kora körül elkezd felé nyílni.
2012. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de a feleséggel normális pasi foglalkozik. Az első évben pont az az apa legfőbb szerep, hogy az asszonyt olyan állapotban "tartja" lelkileg, hogy az mindent meg tudjon adni a bébinek. Amúgy szerintem tud foglalkozni a pasi is a babával, ostoba kifogás, hogy nem. Számos kisbabás párunknál látom, hogy beszél, játszik az apuka a kicsivel.
2012. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből lehetetlenség válaszolni... Nem ismerünk se téged, se a férjedet, se a helyzeteteket... De még csak nem is írtál semmit.
2012. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Annyira gagyi az ilyen kérdés, mikor arról siránkozik valaki, hogy a párja nem foglalkozik vele. Te foglalkozol vele, beszélgetsz vele, figyelsz rá? A kérdésedre hogyan tudnánk válaszolni, nem ismerünk benneteket, semmi körülményt meg semmi közelebbit nem írtál magatokról!
2012. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy minden más előbbre van neki mint a kis családja az az haza jön puszi a családnak párszó beszélgetés vacsora és utána fogja magát és neki áll letöltőt sorozatokat nézni vagy a neten a forumjait bámulja és egy idő után eszébe jut,hogy van egy kis családja akivel foglalkoznia kéne.A gyerekkel is akkor foglalkozik jobban a már rá szolok,hogy nem csak anya van neki hanem apja is a lányunknak.Legjobba a párom akarta a gyereket hogy legyen,mert se ö se én nem leszünk már fiatalabbak úgy volt vele.
2012. júl. 31. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert hány évesek vagytok?
2012. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én 28 a férjem 36
2012. júl. 31. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna az alapján, ahogy írsz, azt hittem 20 éves vagy maximum.

Amúgy meg szerintem nem tudja kezelni a helyzetet, ennyi lehet a baj. Nem tudja, hogy mivel jár az anyaság, többet kellene beszélgetnetek. Mert azt kifejtetted, hogy nem csinál semmit, de azt nem, hogy pontosan mit is kéne csinálnia egy valószínűleg kimerült, ettől kissé ingerült kismamával és a felváltva evő-alvó-ordító gyerekével (legalábbis ő ezt most így láthatja, ne vedd magadra). Ha te megbeszéled vele, hogy mire lenne szükséged, miben kéne segítenie, akkor nem hiszem, hogy nem foglalkozna veled, főleg, hogyha ő akarta a kicsit jobban.

Nem szenvedsz esetleg szülés utáni depresszióban?

2012. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!