Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kutyaharapást szőrével? Avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyaharapást szőrével? Avagy ti szakítás után mennyivel kezdtetek akár kalandozás szintjén az ellenkező nemmel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Légyszi írj kort, nemet és hogy milyen hosszú kapcsolat volt!
2012. febr. 19. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon is bejött egy több mint 4 éves kapcsolat után, 2 hétig halálomon voltam, mert szakított , de nem értettem miért ... aztán kiderült , hogy megcsalt , ráadásul két lyukra lőtt egyszerre, annyira kiábrándultam, hogy tudtam kalandba bonyolódni ! Nem bántam meg, így tudtam végleg lezárni az egészet és soha többet nem gondolni rá !

Szerintem kinek hogy,ez teljesen egyén függő ...


26/L

2012. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28 eves lany vagyok, 2 eves kapcsi volt sok megcsalassal a reszerol, en szakitottam vele, nem igazan viselte meg ot, mar fel eve vege de meg nem volt senkim. O 2 heten belul osszekoltozott egy tok idegen lannyal, nem tudom mi van veluk azota.
2012. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az szép. Hát te se lehetsz túl boldog. Talán csak amiatt, hogy te már régebben túl vagy a nehezén, ezért picit irigyellek.
2012. ápr. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!