Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy beképzeltek?

Figyelt kérdés
Férjemnek a húgáék,jól élnek.Nem bírjuk a férfit a kezdetektől fogva,egy csóró volt,egy rossz motorral járt a lányhoz,ami sokszor el sem indult,és tologatta mint egy hülye gyerek.A férjemék is jól éltek és nem akarták ezt a csórót a húga mellé és állandóan mondtuk neki,hogy hadja el.Az apja,alkoholista volt,az anyát nem ismerte,milyen gyerek,ezt gondoltuk.Azt tudtok már egy ideje,hogy megy a szekér nekik.De volt egy családi ebéd vasárnap,és meg lettek híva ők is a férjem szüleihez.És beállítottak egy tízenmilliós autóval(interneten néztünk utána),ami teljesen új,mi meg csak lestünk.És ez a beképzelt,úgy játssza az eszét vele.Nem értem,hogy juthat el egy öreg és rossz motortól,egy ilyen autóig.A férjem családját is lekörözik,sokkal és ki is mutatják.Menő cuccaik vannak.Értitek,azok a tipikus nagyzolok,mert nekem van.Ők meg sem hívnak magukhoz senkit.Elegünk van belőle.Ti mit tennétek?
2012. júl. 31. 18:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál azok alapján Te tűnsz irigynek nem ők beképzeltnek, ugyanis a viselkedésükről semmit nem írtál, csak arról, hogy mijük van. Az is irigységre utal, hogy nem megdicséred az autót, hanem rohansz megnézni a neten, hogy mennyit ér!
2012. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
19%
Nem foglalkoznék velük, nem keresném a társaságukat. Mintha nem is léteznének, ha egy társaságban kell lenni velük. Nézd őket levegőnek és majd rájönnek merre-hány méter.
2012. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így elég egyoldalú jellemzés lett, amiből csak annyi jön le, hogy majd belehalsz a féltékenységbe, holott ők azon kívül nem változtak semmit, hogy a motor le lett cserélve egy jó autóra, és szakadt göncök helyett drágább ruhát vesznek. Nem írtál semmit, ami alátámasztaná, hogy ők mekkora beképzeltek lennének.


Gondolom, ha te megtehetnéd, hogy ilyen cuccaid legyenek, biztosan csak azért is rozoga motorral járnál, és kínai ruhákba öltöznél, nehogy a rokonaid így viselkedjenek veled, mint most te...

2012. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi... Ti is beképzeltek vagytok. Amúgy meg süt az egészből az irigység.
2012. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Úgy,az egész viselkedésük,látszik rajtuk,hogy mennyire beképzeltek.Hogy minket is lenéznek,meg ilyesmi.Meg ebédeltek,és már kapták is magukat mert dolga van,és örül, hogy ennyi időre is el tudod jönni,stb.........
2012. júl. 31. 18:21
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod Őket, akkor miért baj, hogy rohantak haza? Különben gondolom, hogy nem egyik napról a másikra lett a rossz motorból tízmilliós terepjáró. Valamit jól csináltak, csak te nem tudsz róla. Nem értem miért fáj ez neked? Ha ti jól megvagytok a családoddal nem mindegy, hogy a másiknak mije van?
2012. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
86%

Csak azért lenézni valakit mert csóró...én legszívesebben belelőnélek a Dunába.

Előttetek én is nagyzolnék.

2012. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, pont te nézted le egy olyan dolog miatt, amiről nem tehet. A családja miatt nem volt jó a párod húgának és, mert szegény volt. Gondolom mivel ilyen körülmények közt nőtt fel, ezért hajtott ezerrel és gondolom szerencséje is volt. Most, hogy jól áll, már az se tetszik. Ne foglalkozz velük, jobb nekik, ha nem ilyen kis álszent emberek veszik őket körül.
2012. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Lenéztétek, most visszanyalt a fagyi! :) Így van ez! Megérdemlitek!

A családi háttér, a nincstelenség nem azt jelenti, hogy valaki buta és nem életre való. Ezt a férfi be is bizonyította, vitte valamire! Próbálkozz te is, hátha neked is sikerül. Tegyél érte ahogyan ők, ne irigykedj, ne gyűlölködj!

2012. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak te gondolod azt,hogy beképzeltek.Lenézted,mert csóró volt,mert anya nélkül nőtt fel nehéz körülmények közt.Ha most tényleg lenéznek téged,azt meg is érdemeled kedves kérdező.
2012. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!