Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom, hogy ez bunkóság...

Én gondolom, hogy ez bunkóság vagy tényleg az?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki a feleségével nemrég vett házat, most kicsit felújítják még. Különös gond nincs a házzal, csak a kertet kellett rendbe rakni meg nagytakarítás, 1-2 kisebb apróság. Nekem most bőven van szabadidőm, így a barátom megkért, hogyha van kedvem, akkor átmehetnék segíteni nekik. Már 4 napot voltam náluk, csináltam tényleg mindent: takarítás, betonozás, kert rendbe tétele, kisebb festések, bútorok pakolása, meszelésbe segítettem stb...

Volt, hogy egy kicsit leültem pihenni, elszívni 2 cigit, erre a barátomnak a felesége célozgatott, hogy amíg ő megállás nélkül csinálja a dolgokat én lazán cigizgetek. Nem is egyszer vágta a fejemhez. (Nem pont így, de egyértelműen erre célzott) Már utoljára nem bírtam, visszaszóltam neki, hogy a sajátomat én is szívesebben csinálom, és akkor még megint ő akadt ki, hogy akkor én nem is szívesen vagyok ott segíteni. A barátomnak el se mondtam, várják, hogy jövőhéten is menjek, de ez úgy elvette a kedvem.

Ti mit tennétek a helyemben?

28/F


2012. júl. 28. 16:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
95%
Ez tényleg bunkóság, méghozzá nem is kicsi.
2012. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bunkó. Ha elképzelem, hogy mennék a barátnőmnek segíteni és a férje beszólogatna így, akkor az alapján döntenék, hogy menjek-e újra, hogy mennyire szeretem a barátnőm. Eléggé ahhoz, hogy elviseljem a beszólogatást, vagy sem.
2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek tényleg idióták. Inkább örülne neki, hogy ingyen és bérmentve megteszed ezt a szívességet.

Nálunk is ingyen dolgozott egy rokonom, és mikor elszívott egy szál cigit, senki nem förmedt rá. Sőt, még meg is etettük, meg is itattuk. Szerintem ez az alap, ha már valaki ingyen segít.


24/n

2012. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám a barátomnak, hogy bocsi, de nekem szükségem van időnként cigi szünetre, s mivel ezt a kedves nejed nehezen nézi el nekem, inkább nem megyek segíteni...
2012. júl. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen ott gürizel a szabadidődben és van pofája ilyet beszólni??? Jóég...

Én biztos úgy visszaszóltam volna neki, hogy magam is megbánom, pedig elég türelmes ember vagyok, de ez tuti kiverné nálam a biztosítékot.

Mondd meg neki legközelebb, hogy ne haragudjon már, szívességet teszel nekik, honnan veszi a bátorságot, hogy beosztja az idődet?

Fel lehet hívni egy építési vállalkozót, perkáljon neki jó sok pénzt a melóért, akkor pofázhat, hogy mit hogyan csináljanak, úgy pattogtatja majd őket, ahogy akarja.

De úgy, hogy ingyen ott dolgozol, mert jófej vagy a barátoddal szemben...eszem megáll, komolyan.

L/25

2012. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is bunkóság...ahelyett,hogy örülne,hogy Te INGYEN ÉS BÉRMENTVE segítesz nekik és nem kell pénzért segítséget kérniük,még úgy csinálja,mintha neked ez kötelező lenne,vagy alkalmazott lennél???!!!=/

Elég hálátlan egy nőszemély...

2012. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te meg célozgass, hogy fizethetne a munkádért.
2012. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bunko! Az egyik valaszolo jol irta :), mondd h neked szukseged van cigi szunetre is.
2012. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lizzi77 ***** válasza:
80%
Ilyenkor elképzelem, hogyha a csaj az "önkéntesekkel" ilyen bunkó, milyen lehet főnöknek...ostorral csapkodja a beosztottait, vagy mi?
2012. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet hogycsak viccelödni próbált?
2012. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!