Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotokkal hogyan egyeztetek...

Párotokkal hogyan egyeztetek meg a védekezéssel kapcsoltban?

Figyelt kérdés
Ha a nő nem szeretne fogamzásgátlót szedni, a férfi pedig nem szeretne óvszerrel védekezni, mi lehet a megoldás?
2012. júl. 31. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

úgy egyeztem meg vele,hogy mindig a nő dönt!

tehat az van amit én akarok.

ennyi.

2012. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%

Ha én nem szeretnék fogit szedni, akkor ő gumit húz, így egyeztetünk.

Azért teljesen más mesterséges hormonokkal bombázni a testünket, mint egy leheletvékony gumit húzni aktus alatt. Amelyik férfi ezt nem érti meg, azzal nem állok le.

(ha allergiás a latexra, más anyagból való kotont is lehet keresni)

2012. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

önmegtartóztatás :P


amúgy hüvelykúp, spirál.

ha a férfi nem akar gyereket, akkor vasectomia.


nálunk gumi van, mert én nem szedhetek, és nem is szednék be semmilyen fog.gátlót.

2012. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az eseteben nehéz.Nálunk nem volt kérdés hogy mivel védekezünk,óvszer.Férjem tablettaellenes,másban pedig nem bizunk.
2012. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
nehogy már a nő szedjen tablettát mert a kedves pasi nem akar óvszert húzni..akkor nem szexel.
2012. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ja, én leginkább úgy egyeznék meg, hogy akkor menjen a francba. de eddig mind elég értelmes volt ahhoz, hogy óvszerrel csináljuk, ha én nem szedek tablettát. de utóbbi ellen sincs kifogásom.
2012. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Szakítás.


Mindig a nő dönt, ugyanis ő fogan meg, ha valami balul sül el.

2012. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A mérleg egyik serpenyőjében a nő egészsége, a másikban a férfi kényelme áll. A szexből védekezés nélkül gyerek lesz. A tabletta mellett a nő észrevétlenül tehetbeeshet, míg guminál észrevehető időben, ha galiba van. Más bevenni egy esemény utáni tablettát, megint más elmenni abortuszra. A gumi ráadásul sokkal "tisztább" megoldás.


Egyértelmű, hogy merre billen a mérleg. Nálunk ez úgy működik, hogy mindkettőnk meggyőzhető észérvekkel, így nálunk a gumi maradt. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy világ életében zoknizott, így nekünk ez a természetes, a szex elengedhetetlen része.

2012. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk úgy volt, hogy amíg nem biztos, hogy tényleg komoly kapcsolat, addig nem szedek fogamzásgátlót, pedig engem borzasztóan kidörzsölt a gumi, és szex után fájt mindig.

Másfél év után írattam fel fogamzásgátlót, és azóta szedem. Állandóan járok vizsgálatokra, hogy biztos legyek benne, nincs baj, és tartok szüneteket.

2012. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én kikértem egy nagyon jó nőgyógyász barátom véleményét, azóta gyógyszert szedek. előtte nem volt választási joga a páromnak:) gumi és kész. A gyógyszer mellett nekem több érv is szólt, mert elég rendszertelen volt a ciklusom és ha volt akkor majd bele pusztultam. Ezeken a tüneteken is segített.

De hogy a kérdésre válaszoljak, kereshettek más alternatívákat, de a két legbiztonságosabbat kizártátok. Akkor be kell vállalni a kockázatot, hogy ha besikerülne.

2012. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!