Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apám le se szr minket a...

Ha az apám le se szr minket a születésem óta (van még egy bátyám), nem is fizet gyerektartást, de azért a nevét viseljük, ha meg találna halni, kapnánk valami árvasági kedvezményt?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik osztálytársamnak régen meghalt az apukája, de az anyukája él természetesen, és ő rengeteg kedvezményre jogosult. Kérdem én, akkor én nem vagyok az semmire, ha esetleg meghal? Nem mintha merényletet terveznék ellene, csak elég idős már, és szerintem éveken belül bekövetkezne a dolog. Biztos gonosz dolog, de ha egész életében fosott ránk, legalább ezzel tehetne egy kicsit jót velünk.
2012. júl. 31. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ti is ugyanúgy kapnátok, mintha veletek élt volna.
2012. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt "jó" hallani még akkor is, ha rettenetesen haragszom rá, és mégis bűntudatot érzek picit. Bár amilyen szívós az öreg, él, mint hal a vízben, ki tudja meddig. Köszi!
2012. júl. 31. 22:08
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem kapnátok. Csak akkor ha egy háztartásban élnétek,vagy fizetne tartásdíjat.
2012. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
De kapnának, ha meghal az apjuk jár az árva ellátás!
2012. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem fizet gyerektartást? Nem dolgozik?
2012. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Amíg kiskorú vagy addig valószínű kapsz kedvezményeket.
2012. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 3. válaszolónak! Most néztem meg a törvényt tényleg csak akkor jár, ha egy háztartásban éltetek, vagy ha fizette a gyerektartást. Pedig én meg voltam győződve ha meghal a szülő jár a gyereknek az ellátás. Mondjuk jó nagy szemétség, nem elég, hogy életében nem gondoskodott a gyerekeiről, még a halála után sem kapnak semmit a gyerekek. Bocsi, én írtam elsőnek, hogy jár az ellátás, de ezek szerint mégsem.
2012. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Szóval, ha apuka életében ilyen gerinces volt, hogy nem fizetett, akkor a gyerek, ha meghal az apja, akkor automatikusan kiesik ebből önhibáján kÍvül. Azért a törvényhozók agyában lehet valami gond.
2012. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem is. Most ezen nagyon felháborodtam. Hogy lehet ilyen baromságot törvényre emelni meg megszavazni?? Mit tehet arról a gyerek, hogy egy nagy bunkó az apja?
2012. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Nemár, ez az első kérdés, hogy a válaszadók nem a kérdezőt szídják

már ez az oldal sem a régi XDDDDDDDDDDD

2012. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!